generalhd kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım WeChat Referans

Yardımcı olacak kimse yok mu arkadaşlar?
  2. G

Yardım WeChat Referans

We chat için referans olabilecek kimse var mı?
  3. G

Rehber EVS (Turkcell) - VoWifi Aktivasyonu

Türk telekomda vowifi henüz aktif olmadığı için olabilir.
  4. G

Rehber EVS (Turkcell) - VoWifi Aktivasyonu

Mmengi hocam emeğine sağlık. Sırf bu iş için root ettim cihazı. 1 haftadır kilidin kalkmasını bekliyorum. Bugün yaptım. Ama iş bilgisayarımda olmadı. Eve gelip denedim oldu. Yalnız abd interface sürücüsü çalışmadı, nette universal olan birini indirdim,kolayca bulunabiliyor. Teşekkürler.
  5. G

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Emeğinize sağlık. İyi bir paylaşım olmuş. Mi mix3 de deneyen oldu mu? (BL kilidi kapalı iken)
  6. G

Rehber Mi9t Volte VoWifi aktivasyon denemesi.

Mi Mix3'de de aynısı çıktı. Not suppported yazılı. :( Hattım Turkcell. Volte çalışıyor aktif bir şekilde.
  7. G

MIUI 11 Mi Mix 3 Global Kararlı V11.0.4.0 PEEMIXM İndirme Bağlantıları

3 gündür kullanıyorum, şarj hızlı bitiyor sanki. Diğer konular iyi. Animasyon geçişleri yavaş bir de. 10 daha hızlı idi. Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. G

Sohbet Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi Hk.

Airdots olması lazım, yaklaşık 3 katı. Eğer fiyatsa önceliğiniz, A101de 25tl idi, ben almış kullanmıştım, Gosmart marka. Fena değil, iş görüyor. Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. G

Sohbet Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi Hk.

TaoTronics TT-BH053 modelini hediye aldım yakınıma. Gayet memnun, dışarı ses vermeyişi, ses seviyesinin, kablosuz kontrollerinin iyi olduğunu söylüyor. Yaklaşık 4 kat daha pahalı olduğunu da belirtmeliyim.
  10. G

MIUI 11 Mi Mix 3 Global Kararlı V11.0.4.0 PEEMIXM İndirme Bağlantıları

Emeğinize sağlık. Geri çekilmesine rağmen sizin paylaşım sayesinde, güncelleme paketini seçerek, yükledim. Teşekkürler.
  11. G

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Arkadaşlar sağ olsun paylaşmış mi mix3 ün güncelleme dosyasını. İndirip, sistem güncellemeden, güncelleme paketini seçin diyerek, indirdiğim miui11 i seçtim. Yüklendi. Fena değil şimdilik. Android 9 ile yine. Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. G

Ben de mi mix3 ile dediğini yaşadım. Sabahtan beri güncelleme notu vardı, eve geldim güncelleme yok artık. Sebebi ne acaba?
  13. G

Umarım dediğin, umut ettiğin gibi olur. Ama ben nedense kötümserim bu konuda. Özellikle android tarafında, yazılım konusunda hepsinin sicili kabarık, ve müşteriler pek umurlarında değil. Sürekli kontrol ediyorum mi mix 3 için henüz güncelleme yok bu arada.
Üst Alt