gencom kullanıcısının son içeriği

1. G

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

cihaz da seçiyor bilginize vazgeçmeyin farklı donanım var adam gibi twrp yapılamamasının sebebi bu :)
  2. G

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

yani kısacası her türlü romda kusursuz çalışacak bir twrp yok mu bunun?
  3. G

Çözüldü mi8 se eu rom yükleme

bu cihazdan farklı donanımlı olanlar var birine yaptığınız diğerinde olmuyor mesela. pbrp var encrption çözüyor zaten ama yinede format atıyorum format atınca userdata şifresi kalkıyor. tamam rom yuklüyorum açmıyor. çin romda açılıyor imei tamir edilmiş cihaz. modem hemen mi yüklenmesi lazım...
  4. G

Recovery [Pie] Redmi 8 - Twrp 3.3.1-0402 Tek Tuş Yükleme Aracı

dokunmatik çalışmıyor twrpde
  5. G

Recovery [Sadece Android Q]Xiaomi Mi 8 SE - Twrp 3.3.1-1029 Tek Tuş Yükleme Aracı

bu işlemleri yapabilmek için base rom hangisi ? fastboota atıyor sürekli
  6. G

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

anlatmdaki dosya yetkilendirme istemiyor teşekkürler mi9t için aynı dosya var mı
  7. G

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - EDL (Test Noktası) HARDBRİCK ÇÖZÜM

beyler nedir bu ufs telefonlardan çektiğimiz. yetkili hesap olayı nedir telefonun kedi xiaomi hesabı yetkili sayılmıyor demi z3x easyjtag ile edl modda bağlanıyorum xiaomi login çokıyor.
  8. G

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

beyler bu global romlardan hindistan modeli yüklü bootloader açık ama romu kabul etmiyor neden flash all.bat dan deniyorum fastboottan yükleimiyor uyuşmuyor diye uyarı var
Üst Alt