Genco33 kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Oyundan atma sorunu

Bilmiyorsan boş yapma dostum! 1642844093 Konuyu huawei bölümüne açtım farkındaysan! Neyse bu siteden Bi cacık olmaz zaten. Boş beleş cevaplar geliyor. Sorunu çözmeye çalışmak yerine dalga geçmeyi tercih eden bir platformdan bir halt olmaz!
  2. G

Yardım Oyundan atma sorunu

Merhaba arkadaşlar aralıkta huawei matepad 11 aldım ilk 2 hafta iyidi fakat sonrasında pubg mobile den sürekli oyunu arka plana atıyor. Oyunu geri açtığımda yeniden giriş yapıyor bu durum canımı çok sıkmaya başladı. Bazı günler hiç atmıyor bazı günler 4 5 kere aynı şeyi yapıyor. Çözüm bulamazsam...
  3. G

Yardım Redmi Note 8 Sürüm Düşürme Sonrası Telefon Açılmıyor

Hepinize ilginiz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Fakat bu benim beceriksizliğim ama mi flash üzerinden anlatılanları harfiyen yapmama rağmen flash tuşuna basınca hata veriyordu. Bende YouTube'dan bir video buldum .tgz uzantılı zip dosyasını çıkartıp içine birkaç dosya ekleyip bl kilidi ile...
  4. G

Hocam çok teşekkürler verdiğiniz değerli bilgiler için. Son olarak bl kilidini kapatmamaya özen gösterin dediniz ya mi flash üzerinden stok romu atarken altta kutucuklar oluyormuş orada bl kilidi kapat diye seçenekte oluyormuş siz ona tiklamamami söylüyorsunuz galiba :))
  5. G

Hocam başınızı sisirdim kusura bakmayın ben bu konularda çok tecrübeli değilim. Şuan twrp üzerinden kurulan romları sildim mi flash üzerinden yüklenen stok global rom indiriyorum. PC ye geçince sitenizde mevcut olan mi flash ile stok rom yükleme adımlarını izleyerek yüklemeyi deneyecem...
  6. G

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam. Hafıza kartım yok ama otg ile flash bellek kullanıyorum kurulumu ondan yapmaya çalışıyorum. Twrp ekranindayken bilgisayardan depolama yarısı dolu görünüyor giriyorum dosyalar görünmüyor ayrıca içine dosya da atılmıyor o yüzden otg ile flash bellek...
  7. G

Hocam yapıyorum. Yaptıktan sonra twrpyi kapatıp tekrar açmak gerekiyor reboot>recovery yapıyorum "the system has been destroyed" yazıyor. Tekrardan minimal ADB fastboot üzerinden twrp yükleyip orjinal roomu yüklüyorum yine twrp ye atıyor.
  8. G

Selam abilerim çok büyük sorunum var. Cihazim redmi note 8 daha önce MIUI 11 yüklüydü yani android 9 sonra sistemden guncelledim MIUI 12 yani android 10 yaptım. Sonra geri MIUI 11 e düşürmek istedim recovery uzantılı roomu indirdim twrp üzerinden kurdum ama telefon açılışta twrpye atıyor...
  9. G

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı

Ben güncelleme yaptım performans artışı olurmu bilmem ama arayüz olarak herhangi bir değişiklik yok. Açıkçası şu arama kişiler ve mesaj simgelerinin değişmesini beklerdim.
  10. G

Soru Uygulama İzi Hayalet Ekran Sorunu!

Hocam pardon onu bende yeni farkettim 1604260545 Hocam şuan yine baktım iz biraz silinmiş ama bu sefer de Chrome tarayicidaki sağ üstteki üç nokta belirgin olarak görünüyor :))
  11. G

Soru Uygulama İzi Hayalet Ekran Sorunu!

Merhaba arkadaşlar 3 4 aylık cihazımda bugün uygulama izi olduğunu farkettim. Fotoğrafa dikkatli bakarsanız sağ üstte ve sol altta belli belirsiz tiktok uygulamasının yansıması var. Bu sorun gün geçtikçe ilerler mi? Aynısı başına gelen oldu mu? Cihaz Türkiye garantili! Sonradan IMEI atılanlardan...
  12. G

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Hala hevesle note9 pro ya MIUI 12 gelmesini bekliyoruz tarihte vermiyorlar sadece çok yakında yazıyorlar.
  13. G

Hadi hayırlısı bekliyoruz sabırsızlıkla çok yakın galiba :)
  14. G

Hocam biryerde okumustum note9 lara da güncelleme verildi. Kafam iyice karıştı en iyisi bekleyip görmek
  15. G

Arkadaşlar not9 pro kullanıcısıyım. Note7 lere bile gelen MIUI 12 hala neden bize gelmedi fikri olan var mı? Sabırsızlıkla bekliyoruz
Üst Alt