genchakan55 kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Mi tv box internet sorunu

Cihazın enerjisini kapatıp açınca internete bir daha bağlanmıyor tekrar cihazı sıfırlamak zorunda kalıyorum sizce neden bu sorun oluyor
  2. G

Yardım İnternet bağlantısı sorunu

Netfix hariç diğer bütün uygulamalarda internet bağlantı yok diyor. Bu neden olabilir lütfen yardım edin
  3. G

Yardım Oppo Watch Live Wallpaper

46mm
  4. G

Bende satmayı düşünüyorum. 1650ye aldım 2 ay önce kaça satsam sizce
  5. G

Kaça sattınız
  6. G

Genelde güç tasarruf modunda kullanmak zorunda kalıyorum.bileklikten hiçbir farkı yok ozaman
  7. G

Arkadaşlar oppo watchın bazı ayarlarını kapatırsak şarjının daha fazla gitmesini sağlarmıyız.3 gün falan. güç tasarruf modunda kullanmaktan bıktım
  8. G

Yardım Ağır çekim

Evet
  9. G

Yardım Ağır çekim

Arkadaşlar 960 fps de daha uzun nasıl video çekerim
  10. G

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - EEA Avrupa Kararlı V12.2.4.0.RJKEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

ben 12.2.3 eu stabil rom kullanıyorum. twrp ile kuracağım hangisini indirmeliyim.daha önce başka yerde indirmiştim ama twrpde dosyayı seçmek istediğimde dosya görünmediğinden yükleyemedim
  11. G

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - EEA Avrupa Kararlı V12.2.4.0.RJKEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

vayy be sonunda geldi çok sağolun.inş. düzelir.bu eu stabil değimi?
  12. G

bend 12.2,3 eu stabil rom var. en son bumu acaba yoksa sizin yüklediğinizmi?
Üst Alt