GECELERRRR kullanıcısının son içeriği

1. GECELERRRR

Soru Samsung Galaxy M31 mi, Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 mi?

Merhabalar. Telefon alacağım. Samsung'un çıkardığı M31 (daha ülkemize gelecek) ve M30s (1900 TL) modelleri çok hoşuma gitti. Fakat, bizim çılgın Sultangazi'de Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128\6 modeli 1680 TL! Kafamı kurcalayan da bu. Hangisini alayım? (Lütfen Xiaomi hayranlığı yapıp araştırmadan...
  2. GECELERRRR

Soru Mi note 10 kılıf

Arkadaşların dediği kılıf budur. https://www.hepsiburada.com/spigen-xiaomi-mi-note-10-mi-note-10-pro-kilif-rugged-armor-matte-black-acs00603-p-HBV00000QVFYR?magaza=Hepsiburada
  3. GECELERRRR

Soru Mi 6 şarj değerleri...

Benim hurda da, 3 saat ekran süresi veriyor. Değerler ve fotoğraf da, normal yani.
  4. GECELERRRR

Yardım İthalat yoluyla kaydedilen imei

Telefonun arama kısmını açıp şu numarayı girmeyi deneyin. *#06#
  5. GECELERRRR

Rehber MIUI New ThemeEditor 20.3.27 ( MIUI 11 ) Destekli

Hayırlı tema geliştirmeler hocam. Samsung Galaxy M31 aldığımda yüklerim belki.
  6. GECELERRRR

Yardım Havoc OS Saçmalığı Devam Ediyor

Gidin OxygenOS falan atın. Uğraşmayın havocla havucla.
  7. GECELERRRR

Rehber MIUI New ThemeEditor 20.3.27 ( MIUI 11 ) Destekli

Hocam benim kullandığı F-16 savaş uçağının -zahmet olmazsa- temasını geliştirir misiniz?
  8. GECELERRRR

Yardım Havoc OS Saçmalığı Devam Ediyor

Geçen sefer hızlı şarj kullanmış mıydınız? Başka rom bulamadınız mı kardeşim? Bu ne rom atma hevesidir arkadaş!?
  9. GECELERRRR

Yardım Sarj Aleti

Hocam arkadaşlar uygun şarjı söylemeyi unutmuşlar. Bunu alın. 1 saatte full dolum garantisi. https://www.hepsiburada.com/spigen-steadiboost-27w-hizli-sarj-cihazi-usb-c-pd-3-0-power-delivery-duvar-sarji-f210-000ca26477-p-HBV00000OH369?magaza=Hepsiburada
  10. GECELERRRR

Soru Mi 8 Şarj

Batarya sorunu gibi duruyor. MIUI sürümünü öğrenebilir miyim?
  11. GECELERRRR

Haber Redmi Note 9 - 12 Mart'ta Tanıtılacak

En az Snapdragon 855+ koymaları lazım. 730 yerine de 730G, daha iyi 1 sonuç olur. (700 kategorisinde en iyisi, 765G. Ama, o da 5G destekli. Ülkemize gelmez, gelirse de fiyatı çok olur.)
  12. GECELERRRR

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Çok güzel valla. F-16 resmi.
  13. GECELERRRR

Sohbet Alırım bi hayırlı olsun

Hayırlı olsun be ya. Biz burada kırık ekranla yazmaya çalışıyoruz, millet 18 ons altınlı Snapdragon 821 Pro'lu telefon alıyo.
  14. GECELERRRR

Soru Mi 8 Şarj

Telefon kaç yıllık? Ve MIUI güncellemesi yaptınız mı en son?
Üst Alt