gbzr kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Poco F3 imei atılıyor mu

facebook'ta 1 grupta test edilmeye başlandığı bir diğerinde uzaktan sene sonuna kadar atmaya başlanacağı söylendi. ancak herhangi bir kanıt henüz yok. ve yine (merak eden varsa diye) grupların yazılımcıları x3 proya uzaktan atmaya başladıklarını söylüyorlar.
  2. G

Soru Poco X3 GT IMEI Repair yapılacak mı?

k40 gaming ve x3 gt band 20 desteklemiyor. haberiniz var mıydı hocam?
  3. G

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

çözümü şu arkadaşın mesajında buldum :) https://forum.xda-developers.com/showpost.php?s=960ec98bf805f04b2904c869e69c81c9&p=78789837&postcount=18
  4. G

haha öyle de denebilir :) mi 8 hocam 1567249224 halen beklemedeyim. sanırım normal değil? 1567251371 xiaomi.eu rom da yaklaşık 20 dkdır mi logosunda. acaba neyi yanlış yapıyorum? rom yüklemeden önce, wipe: data dalvik cache system yaptım
  5. G

Stoya telaştan ziyade heyecan var hocam :) serviste 10.3.5.0 yüklenmiş, değişmesine rağmen bataryanın ömrü berbat. :)
  6. G

ilk yükleme kaç dakika sürüyor yahu? :) 10 dk'dır bekliyorum.
  7. G

Yardım Mi 8 şarj çok gidiyor acaba neden ?

temiz yükleme yapmanızı öneririm hocam
  8. G

Yardım MI 8 Android Pie Sonrası Mevcut Sorunlar

aynı :( ek olarak karanlık ortamda parlaklık minimuma düşüyor ve yükselmeyebiliyor
  9. G

İnceleme MIUI 10 - 8.12.20 Global Beta Değişiklikleri ( Yayınlandı - Linkler Eklendi )

ekran süresini paylaşabilecek var mı? veya pil ömründe sıkıntı/gelişme olan?
Üst Alt