gaskiney kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım MI-Recovery 3.0'dan Çıkamıyorum

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Miflash ile sorunsuz rom yükledim. cihaz tekrar başlayınca yine main menu de açılıyor. Twrp ile eu rom sorunsuz yüklendi. Tekrar başlatınca bu sefer Twrp ile açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
  2. G

Yardım Main Menu

Evet her şey normal yükleniyor. Yeşil oluyor. Telefon yeniden başlıyor. Tekrar main menu oluyor. Yüklediğim dosyayı defalarca kontrol ettim. Sonuç ta yükleme başarılı ama yine olmuyor. Akşama gidince twrp recovery işe eu rom atmayı deneyeceğim. Bakalım olacakmı.
  3. G

Yardım Main Menu

Herhangi bir sıkıntı yok. Main menu de ses tuşlarıyla gezebiliyorum.
  4. G

Yardım Main Menu

Merhaba, telefon main menu de kaldı açılmıyor. Wipe yaptım yine açılmadı tekrar başlıyor main menu açılıyor. Fastboot ile yeni room yükleniyor. Cihaz başlatılıyor yine main menu de açılıyor. Çözümü bulamadım.
  5. G

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

mi4 için fiyat fazla gibi geldi resimleri ekliyorum belki yanlış anlatmış olabiliri
  6. G

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

xiaomiteknikservisi Merhaba Mi4 ekran ve çerçeve değişimi için fiyat alabilirmiyim
  7. G

Yardım xiaomi amazfit akıllı saat aldım

Artık telefonu ingilizce kullanmaktan bıktım
  8. G

Yardım Mi 5s mi 5s plus mı?

Mi 5 s 3200 pil, 5,15 ekran Mi 5 s pro 3800 pil, 5,7 ekran Bu durumda hangisinin pil performansı iyidir.
  9. G

Redmi Note3 Pro'ya Global rom yükleme

Sorunu hallettim. telefonu söküp test point ile edl ye aldım. Global rom yüklendi
  10. G

Bilgisayar 64 bit. İlk denemede driver gördü. Uygun rom düzgün şekilde çıkartıldı yüklemeye calıştığımda yetersiz hafıza uyarısı verdi. Tekrar denediğimde başka bir hata verdi. Cihaz mi logosunda kaldı. Cihazı söktüm ana kart üzerindeki resetleme işlemini yapıyorum. Cihaz üzerinde kırmızı ışık...
  11. G

Bu ara rom yüklerken telefon mi logosun da kaldı açılmıyor.
  12. G

Zenex Merhaba sıfır note 3 pro üzerinde satıçının yüklediği türkçeleştirilmiş rom var. telefonu açtım kurulum yapmadan kurcaladığımda dokunmatik tuşlara dokunduğumda farkettim ki titreşim sanki bir yere sürtüyormuş gibi tırr tırr ses yapıyor. Romdan olabilirmi orjinal rom deneyeceğim.
  13. G

Redmi Note 3 Stabil Rom 7.1.6 Çoklu dil destekli

Bu rom loxar veya SphinXv2b göre nasıl. Ben her ikisinide kullandım loxar şarjı daha iyi gibi ançak twitter bildirimlerini ne yaptıysam almayı başaramadım. v2b ise loxar a göre tamamen türkçe hiç bir sorun yok sanki şarjı daha az gidiyor.
Üst Alt