Garipcan789 kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Redmi note 4 MIUI 12

Kardeşim bende note 4 orijinal kullanıyordum. Miui 12 yükledim ve kasma problemleri çok oluyordu daha sonra geriye dönmek istedim fakat dönemedim. Şuan yeni bir miui rom yükledim zorla bence hiç karıştırma.
  2. G

Yardım Aex romdan miui roma dönmek.

Denerim deneyince dönüş yaparım
  3. G

Her hangi bir hata kodu çıkmıyor cihaz romu kuruyor recovery tuşuna basınca mi logosunda kalıyor Ben twrp üzerinden system data dalvic vs. Siliyorum ardından zip dosyasını install bölümünden kuruyorum. Başka her hangi bir işlem yapmıyorum.
  4. G

Soru Eu 12 romdan android 11 aosp roma geçmek

Ben aex roma geçmiştim 2 ay önce falan bu romdan başka roma geçemedim twrp ile rom yüklüyorum mi logosunda kalıyor.
  5. G

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben xiaomi redmi note 4 cihazıma aex rom kurdum fakat miui roma geri dönmek istiyorum. Ancak twrpden yüklerken hatalar veriyor mi logosunda kalıyor tekrar kapanıp açılıyor. Bu sorunu yaşayan, çözümü bilenler yardım edebilir mi?
  6. G

Yardım Miui 12 sürümünden miui 11 sürümüne dönme

Arkadaşlar redmi note 4 cihazıma miui 12 rom yüklemiştim fakat bazı sorunları olduğu için miui 11 e dönmek istiyorum. Ama 5 veya 6 rom dosyası denedim açılış ekranında kalıyor yardımcı olur musunuz?
  7. G

Yardım V6 ev ekran stili sorunu

Hiç bişey demiyor tıklıyorum başarı ile uygulandı diyor ama değişmiyor Tema başararı ile uygulandı diyor ama değişmiyor
  8. G

Yardım V6 ev ekran stili sorunu

Arkadaşlar ben temaslardan ev ekran stili indiriyorum ama etkinleştirilmiyor sizce neden olabilir...
  9. G

Yardım Discovery 3G

Miui rom ikinci hatta 3G yok :)
  10. G

Yardım Discovery 3G

Android
  11. G

Yardım Discovery 3G

Discovery 2. hatta 3G özelliği nasıl eklenir
Üst Alt