ganjailemarsta kullanıcısının son içeriği

1. ganjailemarsta

Yardım hdr ekran kısılması sorunu

gerçekten oldu bu sorun neden oluyor acaba aciklaya bilir misiniz POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ganjailemarsta

Yardım hdr ekran kısılması sorunu

herkese merhabalar kolay gelsin. cihazımda hdr bir içerik açtığım zaman ekran parlaklığı otomatik olarak düşüyor. bu problem miui 12 zamanında sadece Netflix de vardı fakat miui13 ile birlikte hem Netflix hem YouTube da aynı sorun var artık. neredeyse kurumsal olan hiç bir içerik üreticiden...
  3. ganjailemarsta

MIUI 13 miui 13 poco f2 pro

arkadaşlar merhaba herkese kolay gelsin telefonuma bu gün miui13 geldi fakat güncelleme de belirtilen özelliklerin çoğu yok örneğin duvar kağıdı bölümünü göremiyorum vs vs neden böyle bilgisi olan veya çözümü var mı bunun POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ganjailemarsta

Yardım Ses Barım dokunmadığim sürece gitmiyor,ekranda kalıyor.

talk back açık kalmış olabilir oraya bir bakın red note 7 cihazımda açıldığı için sürekli fast boot moduna girip çıkmıyordu denemenizi tavsiye ederim POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ganjailemarsta

Soru Yurt dışı cihaz kapanma

ben ne olur olmaz diye bl kilidini açtım kapandıktan sonra işlem yapabilirim herhalde POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ganjailemarsta

Soru Yurt dışı cihaz kapanma

cihazım yurt dışı fakat çok uzun süredir kullanmama rağmen her hangi bir kapanma mesajı bilgisi gelmedi çat diye bir anda kapanır mı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi bu konu da ? POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ganjailemarsta

Çözüldü Netflix hdr sorunu?

benim bildiğim hdr bir video açıldığında YouTube da ekran otomatik olarak hdr10 ve + i devreye sokuyor netflix te ne yaparsam yapayim hdr devreye girmiyor netflix ekranin sönük kalması hdr ile alakalı değil bence POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ganjailemarsta

Soru F2 Pro hâlâ daha alınabilir mi ?

aynı şekilde bende senin gibi düşünüyorum cihaz özellikleri olarak tam bana göre bir cihaz fakat böyle küçük saçma sorunlar insanı soğutuyor. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ganjailemarsta

hocam telefoncum tanıdık olduğu için bir ücret almadı benden. şimdilik bir kağıt parçası ile hallettik ama kabloda bir sorun yok diyorum hâlâ. lehimlerde sorun var dediğin gibi. güçlendirme yapıldığında sorun çözülüyor POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ganjailemarsta

Flex kablo ve alt boardda bir sorun yok insanlar sorunun orda olduğunu düşünüp değiştiriyor sadece ana kart kapağını söküp bir kağıt parçası koyup tekrar kapağı takınca problem çözülüyor iyi günler. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ganjailemarsta

Yardım Bildirimler hakkında

çözüldü. beta programından ayrılıp silip tekrar yükleyince sorun çözülüyor hocam iyi günler dilerim. POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ganjailemarsta

Yardım Bildirimler hakkında

şuan bende de bu sorun var dün gece oldu hocam. betaya kayıtlıyım bende sende ne zaman oldu acaba ? POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ganjailemarsta

Soru Poco f2 pro şarj sorunu

ben bu dediklerinizi yaptırıp tekrar bir süre sonra aynı sorunla karşılaşan bir kaç kişiye denk geldim malesef. ama yine de deneyeceğim teşekkür ederim POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ganjailemarsta

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

o zaman alınacak bir cihaz gibi durmuyor bir çok sorun görüyorum forumda bu cihaz ile ilgili ama en göze çarpan buydu. teşekkür ederim hocam kolay gelsin POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ganjailemarsta

Soru Poco f2 pro şarj sorunu

telefonu nasıl hızlı şarj edebilirim peki link bırakma şansınız var mı ? POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt