Gandalf31 kullanıcısının son içeriği

1. G

Tema MIUI 12 Dünya ve Mars Canlı Duvar Kağıtları

Başkan videodaki gibi nasıl yapabilirim tuş kilidi açma kapama seslerini
  2. G

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

Hocam Mi 6 kararlı sürüm alır mı
  3. G

Yardım Google arama çıkmıyor !

Buldum hocam şu yolu takip et https://forum.miuiturkiye.net/konu/alternatif-sistem-uygulamalarini-miui-app-ve-google-app-kaldirma-rootsuz.35209/
  4. G

https://forum.miuiturkiye.net/konu/alternatif-sistem-uygulamalarini-miui-app-ve-google-app-kaldirma-rootsuz.35209/ Şu başlıktaki yolu takip ederek Tarayıcı uygulamasını kaldırabilir ve soruna kökten çözüm getirebilirsiniz denedim çalışıyor tamamen güvenli
  5. G

Uygulama [Alternatif]Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

Bu başlığı açan kimse Allah ondan razı olsun
  6. G

Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

Hocam affola biraz cahilimdir de Adb driverleri yüklü olmalı derken? Ne anlama geliyor bu? Telefonda mı yüklü olmalı bilgisayar da mı ve yüklü olup olmadığını nasıl anlarım ve yüklü değilse nasıl yüklerim
  7. G

Yardım Mi Browser' i acilen silmem lazım lütfen yardım

Arkadaşlar aramayı kapatmayı tavsiye etmişsiniz ama ben bu özelliği severek kullanıyordum kapatmak istemiyorum arama uygulaması olarak Google'ı kullanmak istiyorum lütfen bu yönde yardım edebilecek olanlar yorum yazsınlar
  8. G

Kardeş sen MI cihaz kullanmıyorsun heralde kullansan böyle bişey yazmazdın
  9. G

Mi6 kullanıyorum MIUI 11 güncellemesinden sonra ekranı yukarı kaydırınca arama uygulaması olarak Mi Browser açılmaya başladı ve bu durum beni kanser ediyor telefonu kırasım geliyor acilen Mi Browser'i kaldırmam gerekiyor ama nasıl kaldıracağımı bilmiyorum lütfen aydınlatın
  10. G

İnceleme Mi6 miui11 pil tüketimi

Benimki miui 10.3 güncellemesiyle aşırı şarj tüketmeye başladı hâlâ da tüketiyor ne yapmalıyım dostlar
  11. G

Kardeşim bulamadım öyle bi konu detay verir misin nasıl kaldırdım n browseri çok önemli
  12. G

Bende de aynı sorun var be çok sinir bozucu bir durum nence çözüm mi browser'i komple kaldırmak ama nasıl kaldırılır bilmiyorum bilen varsa aydınlatsın please
Üst Alt