gameking kullanıcısının son içeriği

1. gameking

Soru Poco X3 nfc hyperos rom varmı?

Premeo sorunlu . Onun yerine hypervn olan daha iyi daha stabil gibi ondada tek sorun suanlik ikinci alan özelliği çalışmıyor bunun dışında hızı performansi stoktan kar kat iyi gibi
  2. gameking

Mod HyperOS EuROM Türkçe dil modülü Magisk/KSU - v24.01.29-dev

Magisk modül şeklinde de paylasabilir misiniz hocam
  3. gameking

Mod HyperOS Türkçe Dil Paketi | v1

Yenileyip Mi Al bölümü Türkçe şeklinde paylaşabilecek varmı baya eksik yerler var çünkü
  4. gameking

Yardım WhatsApp resmi değil hatası?

Daha önce bu sorunu yaşayıp çözen var mı?
  5. gameking

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Merhaba bu romdaki Türkçe dil dosyasını çıkarıp magisk modül şeklinde paylaşabilecek var mı?
  6. gameking

Bu çözüm değil hocam çünkü yeni numara ekleymiyorsun o şekilde . Sadece resmi note 8 telde açılıyor eşimin telimde onun dışında iPhone Samsung kendi poco X3 NFC cihazımda açılmıyor Çok tuhaf bir durum çözüm de bulamadım
  7. gameking

Soru Hyperos Türkçe Dil modulu var mi?

Eksik var hocam denedim bunu mi al yapay zeka bölümü hepsi yabancı
  8. gameking

Soru Hyperos Türkçe Dil modulu var mi?

Hyperos icon Türkçe Dil dosyasi modul var mi magisk icin. Sitede var ama eksikleri var tam cevrilmis yok .
  9. gameking

Premeo Roma geçiş yaptım bakalım. Birkaç gün kurcalayip deneyeceğim şarj performans ve özellikler bilgi veririm
  10. gameking

Rom tavisye nedir peki hocam sizin sorunsuz çalışan
  11. gameking

Merhaba poco X3 nfc için hyperos rom mevcutmudur acaba mevcut ise indirme linki atarmisiniz
  12. gameking

Merhaba arkadaşlar. Dün sabahtan beri whatsapp uygulamasında su hatayı alıyorum. Bu hesabı kullanmak için resmi whatsapp uygulamanizin olması gerekiyor. uyarısı alıyorum whatsapp kullanamıyorum şuan. Hesabımı komple sildim yine düzelmedi . Başka numara ekledigimde sorun olmuyor sadece kendi...
  13. gameking

Yardım Facebook yorum sorunu

Son Facebook guncelemede böyle oluyor bir alt sürüm apk yükleyince düzeliyor ama güncellenme yapınca yine gidiyor
  14. gameking

Yardım Facebook yorum sorunu

Merhaba arkadaşlar Facebook uygulamasında iki üç gündür nedense yorumlara tıklayınca beyaz sayfa sorunu veriyor. Daha önce böyle Bir şey yoktu. Kaldırdım yükledim sıfırladım ne yaptıysam çözemedim . Bu sorunu daha önce yaşayan veya çözümünü bilen var mı acaba. Resimdeki gibi oluyor yorumlara...
Üst Alt