galeni kullanıcısının son içeriği

1. galeni

Rom Bir kaç romun AnTuTu Benchmark Testleri

AYARLAR- erişebilirlik- sistem kontrolleri-sistemde gezinme-3 düğmeli gezinme işaretle
  2. galeni

Rom ArrowOS AnTuTu Benchmark Testleri

Peki chiper 0s ile Arrow os karşılaştırması yapabilir misiniz?
  3. galeni

Rom ArrowOS AnTuTu Benchmark Testleri

Arrow os 12.1 L ve Arrow 13 linklerini verebilir misin kardeş Edit: Buldum ilgilenenler için bırakıyorum linki https://get.mirror1.arrowos.net/archive/archive.php?token=pfoRPl0khsdVvyIQa69r3AmUEc1DNSLzHJ85WFMeTG4BxtXCiYjZqwuKn72b&device=tucana
  4. galeni

Haber Mi Note 10Pro cipherOs 4.0 android 13 çok yakında yayınlanıyor

you probably want to know why we don't release Cipher 4.0 The reason is that oplus recents is not working correctly so far and it's not that easy to get it working I'm working on it but it takes time muhtemelen Cipher 4.0'ı neden yayınlamadığımızı bilmek istersiniz. Bunun nedeni, oplus...
  5. galeni

MIUI 13 Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Endonezya Rom v13.0.3.0 (Stabil Beta)

1 günlük kullanım izlenimlerim. ekran süresi 6 saat hız : orta akıcılık: orta kamera performansı: orta karanlık mod: hatalı sonuç: kullanmaya değecek bir özelliği yok, kurmaya değmez...
  6. galeni

endonezya 13.03 kurdum. ilk söyleyeceğim karanlık mod hatası aynen duruyor. program açılışları android 9 a göre yavaş. pil ve performansı kullandıktan sonra yazarım
  7. galeni

oldum olası EU romları sevemedim zaten. Sanırım endonezya 13.0.3 deneyeceğim. birisinin denemesi lazım sonuçta :)
  8. galeni

Soru mi note 10 pro

mi flash ile yükleme yapman lazım hocam
  9. galeni

Bu arada EU rom çıkmış denemek isteyene https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_MINote10_MICC9Pro_V13.0.4.0.RFDCNXM_v13-11.zip/download
  10. galeni

kullanan var mı? hızı ve pili nasıl acaba? bir de karanlık mod problemi çözülmüş mü? 1663922725 Hiç bir sıkıntı olmaz, güncelleyebilirsin
  11. galeni

Soru Mi Note 10 Aosp Öneri

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-note-10-cc9-pro-arrowos-android-12.130878/ bu konuyu incele
  12. galeni

Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - ArrowOS - Android 12

rica ederim güle güle kullanın
  13. galeni

ArrowOs 30 ağustosta çıkan versiyonu yükledim. Anx kamera bu sefer gayet iyi çalışıyor. sadece bir kaç mod çalışmadı ve kapandı. normal kamera ve zoom ların hepsi sıkıntısız çalıştı... Google kamera olarak ta MGC_8.4.600_A10_V13_MGC.apk kurdum ve çok memnun kaldım. çok iyi iş çıkarıyor tabi...
  14. galeni

Ben de sırf o yüzden AOSP rom kullanmıyorum. Halbuki kamera olayını çözseler miui'ye fark atarlar her türlü. Yine de telefonum Mi note 10 olmasa da başka model bir Xiaomi olsa kesinlikle AOSP kullanırdım.
  15. galeni

Valla en gerekli zamanda hem anx hem de google kamera hata verdi. çekmek istediğim şeyi yakalayamadım. o yüzden ben miui ye geri döndüm. Sonuçta bizim telefonlar fotoğraf performansı için alındı.
Üst Alt