gafee1 kullanıcısının son içeriği

1. G

Soru Üst bar siyah kalıyor

+1 mi 9t
  2. G

Yardım Mi 9t Miui 12 Güncellemesi

Miui 12yle birlikte bazı uygulamalardayken şarjımı kontrol etme amaçlı durum çubuğuna bakarken gelen bildirim ikonları , şarj, saat vs siyah renkte ve durum çubuğu da siyah olunca hiç görünmüyor bu yazılar. Önceden şarj, saat, bildirim ikonları hep beyazdı bir ayarı var mı hep beyaz kalması...
  3. G

Yardım Mi 9t Miui 12 Güncellemesi

Yeni gelen kontrol merkezinde günlük-aylık kaç mb-gb mobil veri kullandığımızı göremiyorum. Ayarı falan var mı bilen?
  4. G

Soru En az pil harcayan tarayıcı?

Opera touchu çok sevdim ancak bir siteye girdiğimizde kullanıcı adı-şifre kaydetmek istiyorum sitede beni hatırla diye bişey yok, nasıl kaydettirebilirim var mı yolu hocam
  5. G

Soru En az pil harcayan tarayıcı?

Ben samsung tarayıcı kullanıyorum da samsung beta tarayıcıdan farkı nedir biliyor musunuz hocam? Betayla normalin farkı. Denediyseniz.
  6. G

Uygulama Youtube video indirme

Teşekkürler deniyim
  7. G

Uygulama Youtube video indirme

Arkadaşlar youtubedan video indirebileceğim bir uygulama var mı? Eğer uygulama ismi vermek yasaksa herhangi bir tarayıcı var mı video indirebileceğim YouTube dan. Ama youtube olacak.
  8. G

Sohbet Anime tavsiye

Anime hocam. Konusu bu oyunlar gibi anlamında
  9. G

Sohbet Anime tavsiye

Sword Art Online ı öneririm kardeşim. Bu zamanında popüler oyunlar vardı bilirsin silkroad, knight online falan gibi o tarz bişey. İşte kasıolar level atlıyorlar item düşüyor mağara giriyolar falan baya sarıyor eğer ilgini çekerse bu tarz
  10. G

Yardım Bitmeyen güncelleme??

Facebook sildim :)) tarayıcıdan giriyorum zaten ayda 1 giriyordum.
  11. G

Madalya 23 Nisan 2020 100. Yıl Özel Kutlaması!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.
  12. G

Çözüldü Gün ışığı

Aynısı bende de vardı kardeşim. Konu da açtım hatta. Şu an hissetmiyorum. Ne yaptım dersen; Ana ekran- uygulama çekmecesi kullanıyorum çok sağ sola geçiş yapmamak için. Ve ekran- renk şemasını doygun yaptım. Otomatikti onu doyguna aldım. Çünkü tahminim o ışığa göre renk ayarlaması yaparken...
  13. G

Yardım Mi 9 T Android 10 Android sistemi pil sorunu

O wifi beklemede pil tüketimi konusunda bişi diyemicem ama ekran sürelerine takılma. Ben akşama kadar youtube video izlesem emin ol 12-13 saat ekran süresi alırım. Bunun içinde oyun olduğu için düşüyor.
  14. G

Yardım Mi 9 T Android 10 Android sistemi pil sorunu

Aynı şeyler bende de var kardeşim dediğin gibi. And 10dan sonra android sistemi 18-25 arası. Ama bişi diyim android 10 dan önce yaptıklarımla android 10dan sonra yaptıklarım aynı. Yani video oyun falan herşeyi aynı kullanıyorum farkettim de ekran süresi değişmedi. Yine şarj yüzde 20 lerdeyken...
  15. G

Tema Clock & Weather Widget

Bu widgetta yenileme butonu var mı
Üst Alt