gabrieldean kullanıcısının son içeriği

1. gabrieldean

Madalya Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz...

Keşke dönüp tekrar gelsen. Özlemle anıyoruz...
  2. gabrieldean

MIUI 12 MİUİ 12 güncellemesi global cihazlara geldi...

Benim telefona gelmemiş halen. Sanırım Xiaomi beni sevemedi halen :D
  3. gabrieldean

Soru Milano GSM

Son durumu aktarayım. Perşembe tekrar gittim. Telefonu karıştırmışız Eminönünde servisimizde kalmış falan dediler. Cuma veya Cumartesi gelir seni arayacağız. Klasik lafları biz seni arayacağız zaten. Dün akşam tekrar uğradım. Bana pişkin pişkin senin telefon sakaryaya gitmiş adamın geri...
  4. gabrieldean

Soru Milano GSM

Merhaba Ben buradan Redmi Note 9 Pro aldım. 15 gün sonra ahizeden ses gelmediği için geri götürdüm. 11. güne kadar arıyacağız abi seni diyip oyaladılar. Ben de ısrarla 2 günde bir aradım. Bugün de biz telefonu teslim ettik diyorlar. Gittim dükkanlarına. Teslim eden arkadaş geç gelecek şu saatte...
  5. gabrieldean

Yardım Redmi note 9 pro ahize ve mobil veri sorunu

global romdayım. custom rom atmayı bilmediğim için hiç o işe girmedim. ki girmek istesem de bilgisayarım yok onun için :D
  6. gabrieldean

Telefonu aldığım yere gittim. Servisleri kapalıymış. Yarın getir ama istersen bir hard reset at dedi. Yedeklerimi alıyorum. Sonuçları size paylaşacağım. Hard reset attım. Ancak hiç bir şeye yaramadı. Farklı bir düşüncesi olan var mı?
  7. gabrieldean

Bugün itibariyle ahize sorununu bende yaşamaya başladım. Dün akşam hiç bir sorun yoktu. Sabah gitti garip bir şekilde. Restart attım düzelicek mi diye. Düzelmezse aldığım yere götürücem malum yolla aldığım için. Ekleme: Restartla düzelmedi. Hoperlöre alınca da düzelmiyor. Aldığımız yer bakalım...
Üst Alt