FuXiN kullanıcısının son içeriği

1. FuXiN

Yardım YouTube vanced

Lposed modülünü magisk üzerinden yüklüyorsunuz. Sonrasında verdim linkten lposed modülü yükleyip aktif ediyorsunuz. Google play den YouTube güncelleme alsa bile reklamsız izlemeye devam. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. FuXiN

Yardım YouTube vanced

YouTube adwey Lposed modülü kura bilirsiniz. Orjinal YouTube silmenize de gerek kalmaz https://github.com/wanam/YouTubeAdAway/releases Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. FuXiN

Etkinlik MIUI Türkiye #Deprem Bağış Kampanyası

Rabbim herkesin bağışını kabul etsin inşallah. cantara hocam isteyene durumu olmayana vip dağıta bilirsiniz. Hayıra vesile olan herkesten Allah razı olsun inşallah. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. FuXiN

Yardım Widevine L1

Cihazınız rootlu mu? Sistem uyguların Dan birini yada bir kaçını güncellediniz mi? EasyROM Certified cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. FuXiN

Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

Black Dream V13 Tema güncellenmiştir Değişiklikler.. Telefon, mesajlar, ayarlar, freamwork systemui, systemui plugin, whatsapp, personal asistan, kilit ekranı ve ana duvar ekranı yenilenmiş olup miui 13 için bir çok yeni dosya eklenip grafik düzenlemesi yapılmıştır.. Tema sadece dark mod için...
  6. FuXiN

Benim stilim eski hali o zaman. Evet nette baktığımda en çok o mtz dolaşıyor. Yeni halini mtz olarak paylaşan pek görmedim. Birde daha önce konuda yazmıştım. Temaların yeni halleri kaldırmışlar marketfen ondan ola bilir. Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. FuXiN

İlk halini unuttum valla hocam hehe [emoji16] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. FuXiN

Vakit bulursam eksik olan yerleri tamam etmeye çalışacağım ama şu hali ile gayet iyi diye bilirim [emoji4] Karanlık mod da kullanmayı unutmayın, aydınlık mod için bir çalışma yok [emoji16] Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. FuXiN

Merhaba tema severler. Uzun aradan sonra tekradan geri döndüm [emoji23] Bildiğiniz gibi elindeki cihazın mi9t nin güncellemesi miui 12 ile son buldu. Güzel bir Miui 13 port çıkınca bizim cihaz için kurdum ve temalarıma baktım tabi hepsini düzenlemek isterdim ama ne yazık ki sadece birine bakma...
  10. FuXiN

Rom Project Arcana romu nasıl?

Ne yazık ki hocam herşeyin bir sonu var. Neysek yığınla rom var ve yeni çıkan romlarda olacaktır böyle sürüp gider bu işler :) Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. FuXiN

Rom Project Arcana romu nasıl?

6.5 ile arcana projesi son buldu güzel romdu kedisi. Yeni tanışmış iken son bulması kötü oldu. Proje geliştirici sadece kendi cihazı için güncelleme vereceğini söyledi. Kurcak arkadaşlar ona göre yüklensin ilerisi yok. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. FuXiN

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

Miui den geçiş yapıyor iseniz format data yapmanız lazım. Fw de unutmayın Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. FuXiN

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

Hocam a12 tabanlı custom romlarda genelde aşağıda verdiğim fw kullanılarak rom atılıyor. Orgefox ile yükleyin https://xiaomifirmwareupdater.com/firmware/davinci/stable/V12.5.2.0.RFJCNXM/ Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. FuXiN

Yarışma Mi Fan Festivaline Özel İnanılmaz Hediyeler!

Hak edene, ihtiyacı olana gider inşallah :) herkese iyi forumlar. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. FuXiN

Soru Mi 9t screenshot alma

Evet öyle bir uygulama vardı ben pek kullanmadığım için aklıma gelmedi :) iyi günlerde kullanın [emoji106] Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt