Furry4 kullanıcısının son içeriği

1. Furry4

Yardım Mi 11t pro kişiyi sim karta kaydedemiyorum.

Kendim şu anda Poco X3 NFC kullanıyorum, bir kişiyi kaydederken direkt olarak sim karta kaydedebiliyorum. Fakat abimdeki mi 11t proda sim karta kaydetme seçeneği çıkmıyor. Bunu nasıl çözerim? Bir ayarı var mı?
  2. Furry4

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

evet wifi sürekli açıktı
  3. Furry4

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

60 Hz TR rom 12.0.7 sürümünde 8-9 saat alırken 12.5 güncellemesiyle 11-13 saat arası ekran süresi alabiliyorum
  4. Furry4

MIUI 12.5 Poco X3 NFC - Türkiye Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGTRXM İndirme Bağlantıları

12.0.7 sürümünde ana ekrandayken iki kere dokunduğumda kiltleniyordu. 12.5 güncellemesiyle bu kapanmış ve ayarını da kaldırmışlar sanırım. Bunu açmanın bir yolu var mı?
  5. Furry4

Yardım Poco X3 NFC MİUİ 12.5

Pardon hocam baktım foruma ama görmemişim. Stabil sürümün denemesi gibiyse Stabil sürüm çıktığında yine güncelleme mi alacak demek oluyor bu?
  6. Furry4

Yardım Poco X3 NFC MİUİ 12.5

Cihazıma kendim herhangi bir rom yüklemedim. Bu sabah uyandığımda MİUİ 12.5.1.0 güncellemesi gelmiş. İnternetten baktığımda bu güncelleme Stable Beta olarak gözüküyor ama telefondaki güncellemede Kararlı yazıyor. Bu güncelleme Beta mı değil mi?
  7. Furry4

Yardım POCO X3 HDR Video sorunu

Youtubeda HDR özelliği açık yüklenmiş videoları açtığım zaman ekranım bariz bir şekilde sararıyor. Bu normal mi? Normal değilse nasıl düzelir?
  8. Furry4

Soru Poco X3 güncelleme

Poco X3 cihazım salı günü elime ulaştı. MIUI 12.0.6.0 güncellemesi vardı, yaptım. İnternete baktığımda sanırım cihaza android 11 gelmiş ama geri çekilmiş. Tahminen bu güncelleme ne zaman gelir?
  9. Furry4

Yardım Poco X3 android 11 gelmedi

Düzenledim hocam sağolun
  10. Furry4

Yardım Poco X3 android 11 gelmedi

Bugün Poco X3 cihazım elime ulaştı. MIUI 12.0.6.0 güncellemesini yaptım. Fakat telefon android 10 ve sistem güncellemesi yok. İnternette cihazın android 11 güncellemesini aldığını yazıyorudu. Sorun nedir?
Üst Alt