Furkican kullanıcısının son içeriği

1. Furkican

Yardım ımeı

Henüz Çıkmadı Çıkar Galiba
  2. Furkican

Yardım Custom Rom İstanbul Kart Çalışmıyor

İstanbulkartta kart okunuyor ama yükleme yapmıyor custom romların hepsini denedim malesef böyle çözümünü yapan arkadaş var ise paylaşabilirmi miuidan nefret ediyorum dönmekte istemiyorum
  3. Furkican

Soru Poco X3 GT IMEI Repair yapılacak mı?

Chimera Tool Ve Dft tool ile atılıyor Güncelleme ve Sıfırlamada Gider
  4. Furkican

Yardım Plaka Değişimi Sonrası Nvdata corrupted

Merhabalar Note 10 Pro 5G cihazında plaka değişimi sonrası şebeke gelmiyor ne yapabilirim acilen lazım yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler :)
  5. Furkican

Hocam Hangi Tool ile ?
  6. Furkican

Yardım Pcye Yanlış Driveri Yükledim

Pcye Yanlış Driveri Yükledim Telefonu Görmüyor ne yapabilirim nasıl düzeltebilirim acilen destek gerekiyor
  7. Furkican

Çözüldü Poco X3 GT / Redmi Note 10 Pro 5G Brick

Teşekkürler Ama H.Kadioglu hocamız bana yardım etti tekrardan Teşekkürler :) Poco x3 GT brick olanlar Ondan Yardım Alabilirler Rahatlıkla!
  8. Furkican

Yardım güncelleme sonrası çökme

Demek istediğim bu değildi eskiden attırdığınız telefonun markası her neyse o telefonda rsa kilidi bulunmuyordur büyük ihtimalle ama redmi note 10 serisinde rsa kilidi olduğu için imei atıldığı anda ne bir güncelleme nede birşey yapılmaması gerekiyor yapıldığı anda böyle bir sorunla...
  9. Furkican

redmi note 10 serisinde RSA Kilidi Var Sizin Dediğiniz Telefon Hangisi?
  10. Furkican

Malesef İmei Repair Yapıldığında Güncelleme Vb. şeyler yapmamanız gerekiyor.
  11. Furkican

Çözüldü Poco X3 GT / Redmi Note 10 Pro 5G Brick

Merhabalar Poco x3 gt telefonum brick oldu dün root atmıştım bugün sabah telefondan wpye girerken pat diye kapandı telefonda hiç bir tepkime yok yardımcı olursanız sevinirim :)
  12. Furkican

Yardım poco x3 gt IMEI repair?

Cevap Verdiğiniz için teşekkürler hocam ama MTK işlemcide qcn yedeği alınıyor mu? 1650475174 Bunu Chimera Toolsuz Nasıl Yapabilirim?
  13. Furkican

Yardım poco x3 gt IMEI repair?

Hocam direnç ile yaparsak Güncelleme Atınca İmei yine gider mi? 1650464582 SerseristyLe
  14. Furkican

Bir Gelişme Var mı?
Üst Alt