furkansalma27 kullanıcısının son içeriği

1. furkansalma27

Çözüldü jjaqcnbuilder kapanma sorunu

Merhabalar. Sizlere yaşadığım jjaqcnbuilder programının kapanmasıyla ilgili bir sorunu ve çözümünü anlatacağım. Cihaza göre değişir twrp magisk yaptıktan sonra birçok konuda blok kodlarının silinmesi gerektiğini anlatılır. Bu bilgi yanlıştır. Evet blok kodların silinmesi gerekiyor. Ama bu...
  2. furkansalma27

Soru xiaomi mi 8 batarya degisimi sart mi ?

Merhaba. Bu değer o anki batarya durumunuzu gösteriyor. Bataryayı tam şarj ettiğinizde bu değerin değiştiğini göreceksiniz. Yani bu değerlere bakarak pil sağlığı durumunu belirleyemezsiniz. Çünkü bu bir ios değil 😂 Ama dediğiniz gibi hangi koşullarda ne kadar ekran süresi alıyor gibi buna benzer...
  3. furkansalma27

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Peki cihaza çin romu kursak orijinal Miui 12 tadını çıkaramaz mıyız? Dil desteği, Google uygulamalarının olmaması gibi bir engel çıkar mı?
  4. furkansalma27

Yardım Rom Farkları

Çin Miui12 kuramamamızın sebebi nedir? Mi 6x sorunsuz çevirdim diyelim. Normal Çinli bir Vatandaş gibi çin romu indirip kuramazmiyim? Yardımcı Olursanız sevinirim
  5. furkansalma27

Yardım Rom Farkları

Merhabalar. Global olmayan resmi romları yüklediğim zaman önüme nasıl engeller çıkar. Mesela Google uygulamaları içinde yüklü olur mu? Yada dil seçeneği olur mu? Aslında elimdeki Mi A2 ye stock Miui yüklemek istiyorum. Bu icatın çin versiyonu olan mi 6x te Miui 12 kazanmış. Saf android benim...
  6. furkansalma27

Yardım Sensör Sorunu

Merhabalar. Xiaomi Mi A2 64/4 GB cihazım var. Bu cihazın gyroscope ve accelemetor sensörleri çalışmıyordu. Donanımsal mı onuda bilmiyorum. Kendim birçok yazılımsal müdahalede bulundum ve bu sefer promixity sensörüde çalışmamaya başladı. Persist IMG flashlayın dediler. Onuda yapamadım. Fastbootda...
  7. furkansalma27

Yardım Xiaomi Poco X3 Nfc QPST Programı Görmüyor

Lütfen yardım edin lütfen teamwiewerden açayım siz anlıyorsanız yapabilir misiniz? Lütfen çok acil
  8. furkansalma27

Yardım Xiaomi Poco X3 Nfc QPST Programı Görmüyor

Merhabalar. POCO X3 NFC cihazımı diag port açıp qpstye girdiğimde görmüyor aygıt yöneticisinde sarı ünlem var ne yaptıysam beceremedim. Acil olarak yardımcı olurmusunuz?
  9. furkansalma27

Yardım Xiaomi Poco X3 NFC IMEI Atma

Bu bilgi için teşekkür ederim yalnız IMEI ben kendim atmak istiyorum. İnternetteki IMEI repair işlemiyle bu işlem aynımıdır? 1626691054 Ben sadece eski tuşlu telefonun imeisini bu cihaza kendim atmak istiyorum çift hat olarak bununla alakalı bir link verebilir misiniz?
  10. furkansalma27

Yardım Xiaomi Poco X3 NFC IMEI Atma

Arkadaşlar, Elimde yurt dışı kayıtsız çift hatlı Xiaomi Poco X3 NFC var. Eski bir tuşlu telefonun IMEI si atılacak. Bootloader açacağım. Box da yok güncellemeler yapıldı. Şuan 4 hafta kaldı kapanmasına. Nasıl atabilirim?
  11. furkansalma27

Yardım Xiaomi Mi A2 Sensör Sorunu

Merhabalar. Elimde bir Xiaomi Mi A2 var. Gyroscope ve Accelerator sensörü çalışmıyor. Akla gelen yapılması gereken her şeyi yapmış olabilirim. Format attım, sensörü kapattım açtım, stock rom attım, Lineage OS' ta attım son çare olarak yinede düzeltemedim. Telefoncuda nedenini bilmiyor. Kendim...
  12. furkansalma27

Yardım general mobile işletim sistemi silindi fastboot modda kaldı

İŞLETİM SİSTEMİNİ SİLDİYSEN ZATEN FASTBOOTA ATMASI DOĞAL STOCKROM YÜKLEMEN LAZIM ONUDA İNTERNETTE ARAŞTIRARAK BULABİLİRSİN.
  13. furkansalma27

Yardım GM5 Fastboota Girmiyor

GENERAL MOBİLE GM5 (TEK HAT) Telefonum var. PC'de usb sürücüsü yüklemedim. Önceden cihaz açıkken Adb görüyordu. Ama yinede Fastboot modda görmüyordu. Usb aygıtı tanınmadı hatası veriyordu. Şimdi telefon açıkken adb bazen görüyor bazen görmüyor. Kabloda sıkıntı yok sağlam. Aynı kablo ile farklı...
Üst Alt