furkanogrk kullanıcısının son içeriği

1. furkanogrk

Yardım Bl kilidi sorunu

Arkadaşlar Merhaba bl kilidi açmak için mi unlock yükledim mail şifre giriyorum numaraya sms gönderilecek diyor tamam diyorum daha sonra bu ekranda bekliyor yaklaşık 1 saattir aynı şekilde bekliyorum nasıl çözerim bu sorunu ?
  2. furkanogrk

Yardım Twrp sonrası mi logoda kalma sorunu

Teşekkür ederim hocam rom için MIUI 12 - Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM Bu romu indirip kursam olur mu ?
  3. furkanogrk

Yardım Twrp sonrası mi logoda kalma sorunu

Merhaba arkadaşlar cihazımın bl kilidi açık twrp yüklemek istedim twrp menüsü açılıyor ama magisk atamıyorum fotoğrafda gördüğünüz gibi abuk sabuk isimler hal aldı ve cihaz açılmıyor Mİ logosunda kalıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. furkanogrk

Alış Mİ 8 SE Ekran Arıyorum

Merhaba, telefonumun ekranı kırıldığı için çıkma 2.el yada orjinal ekran arıyorum. Lütfen iletişme geçin
  5. furkanogrk

Yardım eu betadan eu global roma geçiş

Rardan çıkartıp twrpden install-persist install yaptim
  6. furkanogrk

Açıkçası sensör harici kafama takılan bir sorun yok kamera ile pek işim olmuyor, tarayıcıyı geçen gün farkettim ama oda sorun değil. Dediğim gibi sensör çalışmaması çok rahatsız ediyor işim gereği aşırı derecede telefon ile konuşuyorum
  7. furkanogrk

Hem bizim forumdan hemde farklı bir kaynaktan 2 farklı persist flashladim maalesef ise yaramadı sizde ise yarayan persist var ise gönderir misiniz 1575659392 Hadi ya o zaman bu şekilde kullanmaya devam edeceğim :(
  8. furkanogrk

Arkadaşlar Merhaba, Şuan eu beta rom kullanıyorum ama yaşadığım sorunlardan dolayı global roma geçiş yapmak istiyorum daha önce böyle birşey denemedim ve tecrübesizim. Nasıl bir yol izlemem lazım ? Yaşadığım sorunlar: Arama esnasında sensör çalışmıyor Kamera portre modunda yeşil ekran Tarayıcı...
  9. furkanogrk

Yardım Güncelleme sonrası sensör sorunu

9.10.10 beta roma geçiş işlemi nasıl yapabilirim ? daha önce eskiye güncellemedim cihazı
  10. furkanogrk

Çözüldü zannettim ama maalesef sorun devam ediyor
  11. furkanogrk

Çok teşekkür ederim. Maalesef sorun çözülmedi :(
  12. furkanogrk

Arkadaşlar merhaba dün 9.11.22 sürümüne güncelledim cihazımı şimdi telefon görüşmesi yaptığımda telefon sırasında ekranın kararmadığını farkettim sizdede aynı sorun var mı? Varsa yaşıyan bu sorunu nasıl çözebiliriz. (Cep modu aktif ve pasif denedim ise yaramadı)
  13. furkanogrk

Yardım MiRoom'dan Eu Roma dönme işlemi

Çok Teşekkür Ederim :)
  14. furkanogrk

Teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. Sizden ricam stabil rom linki ve neler yapacağımı adım adım anlatır mısınız :)) Çünkü 1 kere cihazı güncelledim şebeke hiç gelmedi yalovadan istanbula kargoladım cihazımı pek bilmiyorum yanlış birşey yaparsam yalova'da teknik servis yok anca kırılmaz...
  15. furkanogrk

Fastboot ekranından telefonu sıfırlayıp telefona indirdiğim eu stabil romu kuruyorum o kadar doğrumudur ? (Yanlış birşey yapıp telefonu komple kullanılmaz yada sorunlu hale getirmek istemiyorum :) )
Üst Alt