furkanodaa kullanıcısının son içeriği

1. furkanodaa

Rom AbhiX ROG Edition v13.0.1 Stable | MIUI 13 | A12

Nerden kapatılıyor bi söylesende bizde kapatsak kral [emoji23] Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. furkanodaa

Sipollo mod kurdum. Force app vault seçeneğini aktif ettim ayarlardan uygulama kasasını seçtim fakat uygulama kasası hic açılmıyor şimdi. Sonra apk olarak uygulama kasasi 13.0.2 sürümünü yükledim açıldı ama gene masaüstüne gene eklenmiyor. Bi yolunu bulamadim ya. EDİT : SORUNU ÇÖZDÜM. force app...
  3. furkanodaa

Bundada nfc yok ya Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. furkanodaa

Evet acayip şekilde ısınma var cihazda el yakacak şekilde. Sizin geri döndüğünüz rom mi 9t proya uygun bir romsa bana linkini verebilirmisiniz Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. furkanodaa

Hocam tekrardan merhaba. Alpha ve release sürümlerini denedim. Bu seferde miui 13 ile gelen widgetleri uygulama kasasından ana ekrana atamama sorunu başladı. Activity launcher ile denedim onunlada olmuyor çünkü ayarlardan uygulama kasası tek seçenek olarak çıkıyor -1 seçeneği olarak çıkmadığı...
  6. furkanodaa

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için Allah'a emanet [emoji106] Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. furkanodaa

Kendi üstünde gelen yüklü ek bişey yüklemedim son sürüm ile güncellesem olurmu Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. furkanodaa

Sıkıntı olmadı kral şuan gayet güzel. Bi sıkıntı gördüm herhalde ayarı vardır su ingilizce olan yerde . Sayfaları siradan kaydiriyorum sonra sayfadan sonda hızlı bir şekilde en başa atıyor kendini Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. furkanodaa

Sen adamın dibisin [emoji23] miui_mods dosyasini sildim sakıncası yok değilmi Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. furkanodaa

Herşeyi 10 numara ama globaldeki simgeleri yapamadım. System media theme klasöründeki miui_mod klasörünü sildim yeniden başlattım temaları değiştirdim tekrar varsayılana döndüm ama değişim olmadı Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. furkanodaa

İndirdim denicem bakalim su ingilizce olan yerlerde duzelse tmmdir Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. furkanodaa

Dfe ilemi oldu nasıl açıldı Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. furkanodaa

O dfe neyse banada buraya linklermisin [emoji23] bide o dediğim bölümler ingilizceydi işte bende. Benim kullandığım romda 1 tane cümle bile ingilizce olunca huylaniom [emoji23] Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. furkanodaa

Evet aynısı iste bendeki ayarlarda ingilizce olan bölümler var bide customize diye bir bölüm var hemen en başta tiklayinca ana ekrana felan atiodu bide sizin verdiğiniz linktekini indirip deniyim Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. furkanodaa

Link atarmisin deneyeyim hocam eu romdan sıkıldım Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt