furkann.ulutass kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Miui 14 Güncelleme

Redmi Note 9 Pro (joyeuse) kullanıcısıyım ve cihazım repairli. Miui 13.0.5 Indonesia olan telefonumu Miui 14'e Mi Flash üzerinden sıfırlayarak Global 14.0.3'e geçirmek istiyorum. IMEI uçar mı bu durumda? Ek olarak herhangi bir problemle karşılaşır mıyım? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  2. F

Çözüldü telefon kendini arada yeniden başlatıyor, arama yapmıyor.

hocam miui 13'den 12'ye geri düştüyseniz böyle bir durum oluyor. daha doğrusu bende böyle oldu. tekrar miui 13 kurunca düzeldi. sorununuzu tam bilmiyorum belki sizin sorununuzu bu işlem çözmeyebilir.
  3. F

hayır bilgisayarım windows 10, repair işini telefonu aldığım yer yaptı düne kadar böyle bir problem yaşamamıştım. birçok rom da kullanmıştım
  4. F

arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir misiniz
  5. F

fastboot üzerinden mi flash ile stock rom kurdum. telefon açılırken redmi yazısını 2-3 kez gösterdikten sonra açılıyor. arada sırada kafasına estikçe de yeniden başlatıyor. birini arayamıyorum, biri beni aradığında açamıyorum. mobil veri çalışıyor. ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olur...
  6. F

Yardım LineageOS kurulum

arkadaşlar merhaba. lineage os'u merak ettiğim için bu romu kuracağım ama şu anda android 12 sparkOs kullanıyorum lineageOs ise 11, yapmam gereken bir şey var mı bunun öncesinde yoksa direkt romu kurmalı mıyım?
  7. F

Yardım uygulama verilerinin wi-fi'da geç yüklenmesi

arkadaşlar merhaba twitch, spotify, twitter gibi bazı uygulamalarda osm gibi oyunlarda wifi ile giriş yaptığımda veriler ekrana çok geç geliyor mobil veriye geçtiğimde ise anında açılıyor sebebi nedir evdeki diğer cihazlarda böyle bir problem yok. son 1 ayda eu, global, arrow os kullandım şu an...
  8. F

Yardım endonezya mı xiaomi.eu mu yoksa miuimix rom mu?

redmi note 9 pro (joyeuse veya miatoll) kullanıcısıyım ve arrow os rom kullanıyorum. miui arayüzü kendini özlettirdi. stock, xiaomi.eu veya miuimix romu yüklemeyi planlıyorum. bundan önce xiaomi.eu romu kullandım ama sanki aşırı pil tüketiyormuş gibi geldi. miuimix eu'nun daha iyi versiyonu...
  9. F

Yardım Twrp ve Orangefox sorun

telefon boş şu anda hocam ekran şifresi vesaire de yok orangefox ekranında rom dosyasını atarken bazen internal storage ya boş oluyor ya random dosya isimleri oluyor. dosya attığım zaman 0 bayt oluyor bazen de. orange foxu açıp format data yapıp reboot bölümünden recovery seçip orange fox...
  10. F

Yardım Twrp ve Orangefox sorun

aynı sorunu redmi note 9 pro joyeuse telefonumda yaşamaktayım en son orange fox yükledim ve dosyalar şifreli olarak gözüküyor mi hesabım ve şifrem olmamasına rağmen böyle ne yapmam gerekiyor
  11. F

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) - Türkiye Kararlı V12.5.1.0.RJZTRXM İndirme Bağlantıları

merhaba arkadaşlar, imei atılmış joyeuse global rom kullanıyorum ancak global romdan eu veya tr roma geçmek istiyorum. TWRP recovery yüklü. EU veya TR romunu TWRP veya OTA'dan yüklesem telefonumda bir sıkıntı çıkar mı?
  12. F

Rom [ MIUI V8 - 7.4.27 ][Gionee Elife E3] GM Discovery 4-16Gb [Ücretli Rom Desteği]

Ellerinize sağlık yeniden başlatınca bootta kalma sıkıntısı var mı?
Üst Alt