FurkanKose kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım usb bağlantı sorunu

Çözümü nedir hasan hocam teknik servise mi gitmesi gerek yoksa başka bir çaresi varmıdır
  2. F

Yardım usb bağlantı sorunu

merhabalar, cihazım mi note 10 lite, miuimix 13.0.4 güncellemesinden sonra telefonum farklı bilgisayar ve farklı kablolar ile bağlantı sağlamıyor sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum başına gelen ve çözüm önerisinde bulunursanız çok sevinirim. iyi forumlar.
  3. F

Yardım Galaxy watch 5 ve xiaomi

"galaxy watch 5 shm mod" olarak google ve youtube dan araştırın ben o şekilde çözdüm
  4. F

Yardım Galaxy watch 5 ve xiaomi

Merhabalar, galaxy watch 5 akıllı saat aldım fakat "samsung health monitor" uygulamasını apk olarak indiriyorum giriş ekranında koşulları kabul et diyorum uygulamadan atıyor telefonum "xiaomi mi note 10 lite" bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilecek biri var mı bütün uygulama izinlerini...
  5. F

Yardım Amazfit Verge Orjinal Rom

Amazfit verge modeli için son sürüm orjinal rom arıyorum bulamadım yardımcı olacak var mı ?
  6. F

Yardım Redmi Note 8 Diag Port Sorunu

Cihaz arkadaşımındı yapamayınca geri verdim kendi cihazımı diag moda alıyorum (mi note 10 lite) redmi note 8i alamadım son iki yorumu deniyemedim
  7. F

MIUI 12.5 Mi note 10 lite MIUI 12.5 (TUCANA PORT)

Ekran görüntüsü olursa daha iyi olur hocam
  8. F

Evet bir çok yöntem denedim olmadı
  9. F

Merhabalar, pc'de driverler yüklü telefonda, hata ayıklama modu açık root atılı fakat diag port açmıyor cihaz rom değiştdim olmadı başka pc den denedim olmadı kablo değiştdim yine olmadı yardım lütfen.
  10. F

Soru True Wireless Kulaklık Önerisi

Önerin için teşekkürler onada bir göz atayım
  11. F

Yurtdışından alacam 400 450 kadar verebilirim yurtdışında fiyatlar uygun
  12. F

Hangi modeli önerebilirsin
  13. F

True Wireless kulaklık almayı düşünüyorum sizce fiyatını hak eden hangi marka modeldir önerilerinizi bekliyorum.
  14. F

Yardım MD5 Sum Eşleşmiyor Hatası

Güncelleme dosyasını mifirm.net gibi sitelerden indirip telefona atıp twrpden kurunuz
Üst Alt