furkangurhan kullanıcısının son içeriği

1. F

Haber [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım

Arkadaşlar ben cihazın hatasını bulamadım başka mi cloud hesabından açtım kilidi (kardeşimin mi cloud hesabı) Aynı sorunu yaşayanlar başka 30 günlük mi cloudlu hesapta denesin belki açılır
  2. F

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

HyperOS yazılımda Bootloader kilidi açılmıyor .
  3. F

Şu hataları alıyorum bunun çözümü felan varmıdır artık sıkıldım bu durumdan heryerden baktım bulamadım . Bari siz ustalar bana ve bu hataları alan arkadaşlara yardımcı olursunuz . Teşekkürler.
  4. F

Benimde bayağı günüm varmış
  5. F

Merhabalar bende bl kilidini açmak için yazıyorum Cihazım mi 13 global hyperos yüklü dirençli bl kilidi açma işlemi yapınca sıfırlanıyor ya o atılan imei siliniyor mu siliniyorsa nasıl bir yol izlemeliyim .
  6. F

Rehber OnePlus 9 Pro Android 12'den Android 11'e Dönüş Rehberi

Bu işlemi t mobile le2127 için yapabilirmiyiz eu global versiyon (le2123 , le2125 ) için indirsek olur mu ? Yardımcı olursanız sevinirim
  7. F

Çözüldü Poco X3 / NFC Farkı

Çok sağolun hocam 1617980475 Anladım hocam sağolun teşekkür ederim
  8. F

Çözüldü Poco X3 / NFC Farkı

Benim cihazım Poco X3 NFC'siz modeli tek farkı nfcyle biraz bataryası önde ( 840 mAH ) eğer nfc modelinde olan custom romu nfc'siz modele romu kursam sorun çıkar mı ?
  9. F

Rehber Redmi Note 7 EDL Modda Yetkili Hesap Olmadan Fastboot Rom Atma [Unbrick Kurtarma]

Hatanın vermesi sebebi batarya soketinin takılı olmasından kaynaklı flashlarken sökülü olması gerekir
  10. F

Yardım Redmi Note 7 cihazım hiçbir şekilde açılmıyor yardım!!

Var kardeşim telefonun şuan aygıt yöneticisinde gösteriyor ama arka kapağı sökülmesi gerekiyor soktukten sonra batarya soketini çıkartıp bilgisayara bağlıyorsun stock rom indirip qpst programından romu flashlıyosun . Flasladiktan sonra 100 de 100 olduktan sonra kabloyu çıkart batarya soketini...
  11. F

Rom Redmi Note 7 Oxygen OS Stable OnePlus 7 Port | Android 10 /22.11.2020

Bende onun linki var atayım https://sourceforge.net/projects/team-tentacles/files/lavender/PORTs/lavenderOOS-Q.zip/download 1578633495 Normalde atmışlar ama herhalde heyecandan linki koymamışlar
  12. F

Soru Custom rom öneriniz ?

Aosp özellikleri Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Evo x aosp tabanlı romdur gayet akıcı stabil bol özelleştirilebilir özellikleri olan romdur android 10 olduğu için bu rom pixel 4 olur görüntüsü ama eğer aosp tabanlı rom kullancaksan havoc ya da evo x kullanabilirsin . Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

hepsini denedim aospde en iyi rom evolution x 3.5 tavsiyemdir ama miui arayüzüne geçicem birazdan
  15. F

önceliğim miui rom olsun aospden sıkıldım tavsiye ettiğiniz rom varsa yazarsanız sevinirim teşekkürler .
Üst Alt