furkang41 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım telefonum sürekli yeniden baslatıyor

o önceden di ve garantiye vermistim öyle sorunu çözdüm fakat yine aynı sorun çıktı karşıma :( 1577134289 suan mi flash diye programla tekrar imageleri yüklüyorum ise yarar umarım 1577134665 sorun çözüldü tesekkür ederim mi iphone adlı programla tekrar rom kurdum
  2. F

Yardım telefonum sürekli yeniden baslatıyor

telefonuma fatbootan birseyler indirdikten sonra olmaya basladı.format attım fakat ise yarmadı.fastboot ve twrp moduna alabiliyorum sadece garantiye vermeden nasıl halledebilirim. veya bununla ilgili daha önce konu açıldı mı telefonu kurtarma yöntemi.
  3. F

MIUI 11 Redmi note 7 MİUİ 11 HAKKINDA

Bana güncelleme geldi fakat güncellemeyi indirdikten sonra yeniden başlattım twrp yeri açıldı ne yapacağımı bilmediğim için telefonu kapatıp açtım. Açıldığında güncelleme olmamıştı. 1574443896 Tamam sorun yokmuş
  4. F

Soru Call Of Duty Mobile Oyundan Atma Sorunu

Bende de aynı sorun var ilk başlarda hiç sıkıntı olmadan oynuyordum bugün başladı oyundan atmaya.
  5. F

Yardım redmi note 7 Telefon sürekli kendini resetliyor veya redmi yazısında kalıyor açılmıyor

5 saattir sarj olmamıs garantiye vermeyi düsünüyorum olmuyor..
  6. F

Yardım redmi note 7 Telefon sürekli kendini resetliyor veya redmi yazısında kalıyor açılmıyor

20 dk oldu fakat sarj olmuyor galiba %50 olmasını bekliyorum dediklerine uygulamak için
  7. F

Telefon sürekli kendini resetliyor veya redmi yazısında kalıyor açılmıyor. Root atmaya çalıstım twrp den videodan izleyerek hepsini yaptım fakat telefonu baslatmaya gelince sürekli kendini resetleme basladı . format atmayı denedim ise yaramadı telefonum redmi note 7 simdiden tesekkürler.
Üst Alt