Furkanemir kullanıcısının son içeriği

1. F

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Çok teşekkür ederim hocam M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. F

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Hocam selamlar. Cihazım global, Endonezya 14.0.2.0 sürümüne yükseltince paylaşıtığınız modem dosyasını sorunsuz kullanabiliyorum değil mi? M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

MIUI 12.5 POCO X3 NFC MIUI Pulse 12.5.3 Rom

Hocam piyasadaki hemen hemen bütün a11 miuileri denedim portlarda dahil kasmayan yok diyebilirim a10 miui ile karşılaştırınca Poco X3 NFC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. F

Teşekkürler hocam. Eu daki kasma sorununu çözmüşler ozaman M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. F

12.5 sürümünü mü kullanıyorsunuz hocam. Birde özelleştirme yok sanırım doğrumudur M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. F

Soru Android 11 için xposed nasıl kurulur

Bütün özellikleri çalışmıyor hocam M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. F

Rom MIUI Pulse 12.3 for Surya (Poco X3 NFC) Android 10 (Q) UPDATE 16/05/2021

Son sürümde Viper4android uygulamasını çalıştırabilen oldumu arkadaşlar. System rw hatası verdiği için driver yüklenmiyor. Sistem halihazırda rw zaten ve dolby kurulabiliyor.
  8. F

Yardım MiuiPro Patch

Patch ile alakası yok hocam. Bu romda tam ekran hareketleri sorunlu, ayrıca bir sürü bug var. Bu rom yerine Eu yada Pulse tavsiye ederim.
  9. F

MIUI romlarda vendor dahili olarak flashladığı için sıkıntı çıkmaz. Şöyleki rw vendor flashladınız ardından Eu rom yüklerseniz rw vendor uçar çünkü eu dahili vendorunu kuruyor.Ancak MIUI versiyonu farklı bir vendor yüklemeniz halinde sıkıntı olur. Ayrıca MIUI den aosp romlara geçtiğinizde vendor...
  10. F

Bunu bilmiyorum hocam M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

https://mega.nz/folder/gVw0VCTL#j0mBJ__OvEmdPE16KZQXzg Öncelikle pulse romdaysanız rw vendora gerek yok. MIUI sürümünüz 12.07 ise 540.07 mb olanı , 12 08 ise 496.97 mb olanı yüklemeniz gerekmektedir. Yanlış vendor yüklerseniz bootloop sorunu yaşarşınız. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk...
  12. F

Evet Linkteki versiyon sorunsuz çalışıyor. Kurulum: Sadece bu rom için geçerlidir. Çünkü kurulum için rw vendor gerekiyor bu romun vendoru rw. Eğer eu yada başak miui tabanlı romdaysanız kurulumu yapabilmek için rw vendor indirip recoveryden flashlamanız gerekmektedir. Not: Aosp tabanlı...
  13. F

Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Ayarlar - bağlantı ve paylaşım bu yolu izlediğinizde altlarda nfc ayarı olması lazım kontrol ettinizmi.
  14. F

Yardım Poco x3 magisk

Magiski recovery den tekrar flashlamanız lazım çünkü kernel yüklediğinizde magiskin boot yaması kayboluyor bu nedenle root gidiyor. Magiski flashlayınca kurulu modülleriniz geri gelecektir.
Üst Alt