furkanbegen kullanıcısının son içeriği

1. furkanbegen

Satış Mi 8 SE 64 GB

Cihazı satmaktan vaz geçtim.. Yetkili birisi konuyla ilgilenebilir mi?
  2. furkanbegen

Satış Mi 8 SE 64 GB

Xiaomi Mi 8 SE Mavi - 4 aylık cihaz. Herhangi bir kozmetik sıkıntısı yoktur.
  3. furkanbegen

Soru Netflix

Unlock yapılmış telefonlara yüklenmiyor uygulama. Apk olarak kurmanız gerekiyor
  4. furkanbegen

Soru Mİ 8 SE Alınmalı mı?

Yaklaşık 3 aydır Mi 8 SE kullanıyorum neredeyse hiç sorunla karşılaşmadım. Yalnız ekran yeteri kadar parlak değil. Dışarıda güneş altında kullanırken tam parlaklıkta bile yetersiz kalıyor bence. Bunun dışında telefondan gayet memnunum.
  5. furkanbegen

Soru Amazfit Bip ve Amazfit Pace

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1
  6. furkanbegen

Yanıtınız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz uygulamayı bir inceleyeyim. GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. furkanbegen

Madalya MIUI Türkiye Market Google Play'de Yayınlandı - Madalya Ödülünü Sende Al

Hayırlı olsun. GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. furkanbegen

Yardım Turkcell int sorunu

Benim de kardeşim cayır cayır kullanıyor. Bende de sorun sürekli devam eden bir sorun değil. Sorunun Turkcell kaynaklı olabileceğine ihtimal vermek için yazdım.
  9. furkanbegen

Teşekkür ederim. Peki Amazfit Bip konusunda bilginiz var mı? Yoksa Bip'de bu tarz bir kontrol yok mu?
  10. furkanbegen

Yardım Turkcell int sorunu

Cihazla alakalı da olmayabilir. Uzun süredir Turkcell'de internet sıkıntısı yaşıyorum ben de.
  11. furkanbegen

Merhaba, Amazfit Bip veya Amazfit Pace akıllı saatlerinden birisini alma niyetim var. Benim için satın alma kriterlerinden bir tanesi akıllı saat üzerinden telefonda dinlediğim müziği(Spotify) kontrol edebilmek. Kontrol edebilmekten kastım müziği durdurup başlatmak, müziği değiştirmek vb...
Üst Alt