Furkanbal kullanıcısının son içeriği

1. F

Soru Xiaomi mi6 Batarya Değişimi

Dostum benimkinin hala garantisi devam ediyor delta servis garantili. Cihaz %20 uyarısını alınca kapanıyordu gönderip degistirttim gerçekten ama gerçekten ilk defa delta servisten bu kadar memnun kaldım sağlıklı baya sağlam bir batarya takılmış Ankarada ise balıkçı iş hanında sıhhiye tarafında...
  2. F

Yardım Mi6 kamera net değil

Dostum kamera kendinde sıkıntı var lekelenmis gibi görünüyor yoksa imkanı yok böyle fotoğraf cekmesinin
  3. F

Yardım Xiaomi Mi6 Kötü Batarya Performansı

Buda benim bataryamin mokoko olduğunun kanıtı o zaman rom vs yüklü değil orjinal şekilde kullanıyorum
  4. F

Yardım Gelen arama Zil sesi kendi kapanıyor

Bendede aynı sorun var ama ayarlarda da bir sıkıntı yok
  5. F

Yardım Mi6 Android pie 9 Gcam

Ya ben beta sürümü falan yapıp kullanmak istemiyorum ondan dolayı bu şekilde araştırıyorum
  6. F

Yardım Mi 6 Pie Root/Gcam/Magisk

Kardeşim tebrik ederim seni kaç gündür derdimi anlatmaya çalışıyorum bende daha çözüm bulamadim
  7. F

Kardeşim okuyorum bakıyorum ama bende room vs yok orjinal güncellemesi geldi guncelledim sadece BL kilidi açık onuda gcam yüklemek için açmıştım
  8. F

Ben gcam falan bulamadım valla neyi yuklersem yukleyim durduruldu hatası alıyorum
  9. F

He valla ya
  10. F

Yardım Mi6 şebeke çekim sorunu

Hayır hocam göndermedim daha
  11. F

Kardeşim bende de kilit açık fakat çalışan gcam bulamıyorum önceden kullanıyordum güncelleme geldi 2 gün önce sonra kullanamaz oldu durduruldu hatası alıyorum sürekli.
  12. F

Yardımcı olacak varmı telefona indirdiğim gcamlar açılmıyor
  13. F

Bulamadım hocam ya
  14. F

Soru xaomi mi6 android 9 çok ağır

Sorun sende var galiba bende öyle bir sorun yok
  15. F

Arkadaşlar dün andorid pir güncellemesi geldi yaptım fakat gcam çalışmaz oldu acil yardımcı olur musunuz güzel sağlam bir gcam linki
Üst Alt