Furkanbal 'in en son etkinliği

• F
    Furkanbal, Çözüldü Mi6 Android 9 Pie konusundaki mahferer adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    Şu bizim emekdar küresel dengeli (global stable) android 9 + MIUI 11 alsın ve emekli olsun artık.. Bıktık güncelleme sevdasından..
  • F
    Furkanbal, Çözüldü Mi6 Android 9 Pie konusundaki xiaomi uzmanı adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    Bence bunlar hem Android Pie ye yükseltecek hemde MİUİ 11 ile yeni özellikler eklenecek malum arayüz MIUI olduğu için Android...
  • F
    Furkanbal , Soru Mi6 Android 9 başlıklı konuya cevap yazdı.
    Evet beta olarak var ama ben kararlı bekliyorum reis telefon kilidi ile oymayi düşünmüyorum hiç rom vs yüklemek için
  • F
    Furkanbal , Xiaomi Mi6 forumunda Soru Mi6 Android 9 başlıklı bir konu başlattı.
    Arkadaşlar mi6 ya kararlı Android 9 pie güncellemesi daha gelmedi ama android Q duyurusu bazı modeller için yapıldı sözde 2019 çeyrekte...
  • F
    Furkanbal, Yardım Şarj sorunu konusundaki osmancan71 adlı kullanıcının mesajını beğendi.
    batarya değişimi için gönderin aynen :D bende eski telefonlarımdan birini öyle yapmıştım batarya değeri azalmıştı göndermiştim.
  • F
    Furkanbal , Yardım Şarj sorunu başlıklı konuya cevap yazdı.
    Garanti bitimine yakın gönderirim o zaman servise
  • F
    Hocam öyle ama şimdi telefon şarjda takiliydi %100 du sarjdan çektim 91 e düştü anında sonra geri fulledim çektim birşey olmadi
  • F
    Teşekkür ederim hepinize
Üst Alt