furkan5977 kullanıcısının son içeriği

1. furkan5977

Yardım twrp kurdum rom dosyasını kopyalayamıyorum acil yardım

twrp kurulum yaptım daha sonra formatladım temızledım herseyı pcden romun kopyasını atıyorum kopyalanıyor yazıyor öyle duruyor sonra kapanıyor rom atmıyor acil yardım
  2. furkan5977

Sohbet Redmi Note 11 E Alınır Mı 3400 TL'ye

Yurtdısı kayıtlı 3400 TLye redmi note11 e alınır mı
  3. furkan5977

Rom Cusotm Rom önerisi [curtana]

miui mix 12.0.2 güncel akıcı performans ve pil olarak güzel bence..
  4. furkan5977

Rom Redmi Note 9S için Custom Rom önerisi

Mantıklı seçim hocam
  5. furkan5977

Rom Güncel Rom Önerisi

Bulursan bana da haber et
  6. furkan5977

Rom Güncel Rom Önerisi

hangisi daha iyi pixel gibi romlar mı yoksa bizim klasik kararlı global eu romları mı ?
  7. furkan5977

Rom Güncel Rom Önerisi

aynen öyle dostum.Dün buradan okurken kurmak istedim globalden geçtim. Ortalama olarak kaç dakika ekran almamız lazım bilmiyorum ama ekran süresi ora şuanlık iyi bence..
  8. furkan5977

Rom Güncel Rom Önerisi

9. furkan5977

Rom Güncel Rom Önerisi

bbendede %30 şarja 3 saat 36 dakika ekran aldım %8 sarjım kaldım fulleyip yeniden deneyeceğim
  10. furkan5977

Rom Güncel Rom Önerisi

bende şimdi kurup pixeli deneyeceğim bakalım nasıl..
  11. furkan5977

Yardım Redmi Note 9s Telefonda konuşurken ses gidiyor

Cihaz redmi note9 s ve cihazda arama yaparken bir süre sonra kopmalar oluyor karşı tarafa sesim gidiyor ama onunkiler kesik kesik geliyor.Global miu12 sürümü yükledikten sonra olmaya başladı ama ilk güncellemeden sonra değil bir süre kullandım son birkaç gündür kopmalar yaşıyorum hatla alaakalı...
  12. furkan5977

Yardım Mi 8 SE Güncelleme hakkında

bilen birisi varsa banada söyleyebilir mi
  13. furkan5977

Yardım Mi8 Se Was any key to shutdown hatası

Telefona twrp yukleyecegım yukarıda yazdıgım yazı cıkıyor tuşa basıyorum düz şarj olma ekranına geliyor twrp yüklenmiyor pcdende tool üzerinden de denedim aynı şekilde twrp mi silindi acaba yardım ? Havoc os romunu kullanıyorum...
  14. furkan5977

Rom Havoc OS 3.0 Android 10 (Sagit)

%94 sarjla 7 saat 14 dk aldım sarjı tamamen bitirdim öyle oldu. Oyun oynadım video seyrettim sosyal medyada takıldım çoğunlukla..Cihaz mi8 se
Üst Alt