furkan445k6 kullanıcısının son içeriği

1. furkan445k6

Yardım Xiaomi mi box s gen 2 recovery mode nasil girilir?

Merhaha Arkadaşlar Xioami mi box gen 2 var elimde recovery mode girmek istiyorum fakat orta tuş ile geri tuşuna basmama rağmen geçmiyor gen 2 de farklı sanırım nasil hart reset atabilirim gen 2 ye teşekkür ediyorum şimdiden.
  2. furkan445k6

Yardım Durum Çubuğunda Wifi Açikken Volte İşareti Kayboluyor

İste Bende Modül Vs Varmı Diye Sordum Bakalim İlla Bilen Birisi Çıkar
  3. furkan445k6

Hocam Yanliş Anladiniz Sanırım Volte Özelliği Aktif Fakat Hani Wifi Bağladigin Zaman Yer Kaplamasin Diye Gözükmüyor Durum Çubuğunda Ben Sürekli Gözüksün İstiyorum Ekran Görüntüsü Atiyorum Hocam 1696067916
  4. furkan445k6

Yok Siz Demek İstediğimi Anlamadiniz Sanirim Hocam Wi-Fi Kapaliyken Şebekenin Yanina Volte İşareti Geliyor Ya Ama Wi-Fi Yi Açtığım Şebekenin Yanindan Kayboluyor Durum Çubuğu Çektigim Zaman Görebiliyorum Ama Ben Hep Orda Gözüksün İstiyorum
  5. furkan445k6

Merhaba Arkadaşlar Wi-Fi Açikken Volte İşareti Kayboluyor Wi-Fi Açikken Şebekenin Yanında Volte İşaretinin Olmasini İstiyorum Ama Bir Türlü Bulamadim Bilen Varsa Yardim Edebilir mi Root+lsposed var Cihazimda
  6. furkan445k6

Soru Modlu whatsapp kullanmayın uyarısı

Hocam Ben Aero kullanmiyorum baska modlu wp kullaniyorum bende sıkıntı yok Çalışıyor Yani Şu Ana Kadarda Hic Bir Problem Olmadı Aero Kullanan Arkadaşlara Sormak Lazim Ayni Sorun Varmi Diye
  7. furkan445k6

Soru Modlu whatsapp kullanmayın uyarısı

Aero nun Son Sürümünü Kullanın Sıkıntı Yok Onda Sürekli Güncelleme Geldikce Güncelleyin Problem Olmaz
  8. furkan445k6

Çözüldü Safetynet CTS Profilden Geçemiyor YARDIMM

Allah Razı Olsun Bendede Aynı Sorun Vardı En Son Bakiyim Dedim Buraya Ve Hallettim Eyvallahh
  9. furkan445k6

Mod Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

Redmi Note 7 Eu Custom Rom Miui 12.5.7 Sürümde Paket Ayrıştırmasında Hata Oluştu Dedi Kuramadim Apkyi Acaba Android 11 Sonrasınımı Destekliyor Bilginiz Varmi?
  10. furkan445k6

Mod MIUI13 için Monet modül

Miui 12.5 da Çalışır mi Acaba?
  11. furkan445k6

Uygulama Samsung Music Tüm Cihazlar İçin

Android 10 olan cihazlarda sorunlu dosyaları görmeme sorunu var cözülemiyomuş yapımcı aciklamiş zaten bende de gözükmüyor
  12. furkan445k6

Mod Touch Improvements

Dosya Yok Diyor Düzeltirseniz Sevinirim.
Üst Alt