furkan188 kullanıcısının son içeriği

1. F

Çözüldü miui 12 beta yükleme

Sıkıntısız kuruldu teşekkürler
  2. F

hocam şu an twrp ekranındayım kurulumu yapmadan çıksam sıkıntı olmaz mı
  3. F

hocam dalvik cache system data mı sileceğim tek kurulum bölümünde storage hariç her şey yazıyor usb otg ve vendoru da silmem gerekiyor mu 1620060279 romu telefonun hafızasına atmak için bilgisayardan girdim 2 tane internal storage görünüyor
  4. F

Arkadaşlar merhaba telefonuma miui 12 beta romunu yükleyeceğim fakat wipe yapmadan önce magisk flashlanması gerekiyor yazıyor magiskin son sürümlerinde zip dosyası mevcut değil yanlış bi şey yapmak istemedim yardımcı olabilir misiniz twrp ekranında bekliyorum TWRP menüsünde, Wipe » Advanced Wipe...
  5. F

Yardım Xiaomi Mİ 6 Bootloader Kilidi Açma Sorunu

Farklı cihazda tanıdı kendi bilgisayarımdaki sorunu anlayamadım
  6. F

eski unlock sürümüyle denedim yine olmadı en son unlockerle denedim batchunlock yazıyor adında takınca cihazın model numarasını görüyor bekliyorum şu hatayı veriyor 1619959139 hayır şimdi farklı bir cihazla deneyeceğim kullandığınız unlockerın sürümü nedir
  7. F

işe yaramadı antivirüs programını kapatıp unlockerin içindeki driverı da kurdum ama bağlayınca bilgisayar aygıtı tanıyor uygulamada herhangi bir ilerleme yok
  8. F

Merhaba arkadaşlar Xiaomi mi 6 cihazımın bootloader kilidini açmak istiyorum ayarlardan OEM kilit açma usb hata ayıklama aktif Mi kilit açma durumundan kabul edip cihaz ekle diyorum başarıyla eklendi diyor telefonu fastboota alıp bilgisayara bağlıyorum aygıt yöneticisinde görünüyor fakat unlock...
  9. F

Çözüldü mi 6 ekran sorunu

hocam aynı sorun bende de meydana geldi bir iki gün önce telefonu formatlamıştım romla mı alakalı yoksa dokunmatik panelde mi bir sorun var anlayamadım sorunu çözdünüz mü romla mı alakalıymış
  10. F

Yardım Emoji değiştirme

Arkadaşlar yazı tipini değiştirmeden emojileri değiştirebilir miyim. Daha önce tema yüklemedim pek bi bilgim yok miui theme editor programı ile mi yapılıyor yardımcı olursanız sevinirim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Yardım Mİ6 güncelleme sonrası ses sorunu

Aynı sorunu ben de yaşıyorum gerçekten sinir bozucu MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. F

Yardım XİAOMİ Mİ 6 Wifi Hotspot sorunu

Xiaomi mi 6 kullanıyorum hattım vodafone wifi hotspot ile interneti paylaştışımda başkaları bağlanabiliyor ama internet bağlantısı yok gösteyor aynı cihazı kullanan arkadaşımda sorun yok neden kaynaklanıyor olabilir? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Rehberde kayıtlı olan isimleri kayıtsız mış gibi gösteriyor

Evet benimde mesajlarda isim görünmüyordu bu şekilde düzelmişti MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

Yardım Xiaomi Mi 6 Kulaklık Ses Sorunu

Miui 9 ve android oreo için bi tarih var mı acaba MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt