Furkan1279 kullanıcısının son içeriği

1. F

Rehber Twrp ile Sorunsuz Rom Kurma Yöntemi (Video)

Baska bir yontemle işimi hallettim sadece bilgi vermek amacıyla yazıyorum belki işinize yarayabilir. Rom un içinden guvenlik satırını silip flashladım ve rom eror 7 vermedi yuklendi
  2. F

Rehber BootLoader (BL) kapatmadan CMD Komutu ile Orijinal Rom Yükleme (Video)

oncelıkle elınıze saglık . bu lınkten rom ındırme ıslemı yapılamıyor baska bı lınk mevcutmudur dıger programlar ındı
  3. F

Bu terp den kurtulmanın başka yolu yok mu
  4. F

Resmi not 9 pro cihazım miflash yapmadım terp üzerinden denedim temiz kurulumu brick olmasından çekindim miflash yapmadim
  5. F

merhaba vermiş oldugunuz bılgıler dogrultusunda twrp uzerınden rom yuklemek ıstedım fakat her yolu denememe ragmen error 7 hatası verıp rom yukleme ıslemım olumsuz oldu bu error 7 hatasının sebebı ve cozumu varmıdır acaba ?
  6. F

Anladim ama guncellemeleri normal yoldan aldigimizda bi skıntı olur mu onu ogrenemedim .cihazmda imei oldugu icin bi skıntı yasarmiyim
  7. F

Oncelikle tesekkur ederim verdiginiz bilgilerden dolayi cihazmda imei var twrp kaldirip guncellemeleri ole alsam bi sıkntı olur mu bir de twrp nasil kaldirabilirim tskler
  8. F

Bu islemlerden sonra twrp gider mi? Bir de mi 11 globalden mi12 global e gecmek icin de ayni islemler mi gerekir
Üst Alt