Furkan Bektaş kullanıcısının son içeriği

1. Furkan Bektaş

MIUI 12.5 Mi 9T Pro / K20 Pro [ Miui 12.5 ] - Eu Beta Rom Kurulum Talimatları ve İndirme Bağlantıları

Şu an EU Beta'dayım. Bu ROM'un üstüne direkt olarak EU Stable versiyonu flashlayabilir miyim, sorun yaşar mıyım?
  2. Furkan Bektaş

MIUI 12.5 Mi 9T Pro / K20 Pro [ Miui 12.5 ] - Eu Beta Rom Kurulum Talimatları ve İndirme Bağlantıları

Merhaba. Şu an EU ROM 20.12.9 sürümündeyim. Magisk flashlı değil. Bu ROM'a hard reset atmadan geçebilir miyim güncelleme şeklinde?
  3. Furkan Bektaş

Rom eu rom harikalıkları

Eu beta kullanıyorum. Stabil versiyona geçmek için harf resete gerek var mı?
  4. Furkan Bektaş

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

eu stabilden direkt betaya geçiş yapabilir miyim flashlayarak?
  5. Furkan Bektaş

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

İkisini de seçebilirsiniz. Wipe dalvik önbelleği temizler. Uygulamada veri kaybınız olmaz.
  6. Furkan Bektaş

MIUI 11 [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Beta 20.3.27

MiRoom'da NFC ile ödeme kullanabilen var mı?
  7. Furkan Bektaş

Mod Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

9T Pro cihazımda izin denetleyicisi durdu sorunu alıyorum. Nasıl çözebiliriz?
  8. Furkan Bektaş

Yardım Mi 9T Pro Hassasiyet Dokunmatik Sorunu

Game turbo uygulamasından kaynaklanıyor olabilir. Hassiyet ayarlarını kontrol edin.
  9. Furkan Bektaş

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Hayır telefonun ana dizinine. Yani TWRP klasörünün olduğu kısımda boşluğa atın.
  10. Furkan Bektaş

Global ROM'dayken bende de vardı L1. Sonrasında sensörlerde sıkıntı çıktı ROM değiştirirken. Persist fladhladıktan sonra bir daha L1'e kavuşamadım. Sizin sorunun kaynağı da belki persist olabilir diyecektim.
Üst Alt