funky4eva kullanıcısının son içeriği

1. F

Mi 6 ( MIUI 10 8.7.19 )

Peki bu düzeltilen modellerde şu sorunda düzeltildi mi ? ( Kilit ekranında bir kereliğine gözüküyor bildirim ekran ışığını açıp kapatınca tekrar tekrar siliniyor bildirimler sanki sen silmişsin gibi )
  2. F

Mi 6 ( MIUI 10 8.7.19 )

Arkadaşlar en son bu güncellemeyi de yükledim bu umut bağladığım 4. Güncelleme hala kilit ekranında bildirimler gözükmüyor bende mi sıkıntı var anlamadım. Sanki bir ara düzelmişti güncellemeyle tekrar gitti herhalde. Herşeyden açık ayarlardan anlayamadım ki neden gözükmüyor. Herkesdemi böyle...
  3. F

Yardım Mi6 "Servis Yok" Sorunu

Aynı sorun tamamen mevcut bendede Hattım Türk Telekom bugün öğleden itibaren servis yok telefonum kayıtsız ama tek sim yuvasiyla 1.5 senedir kullanıyorum kaçak kullanım gözüküyor e devlette ama birşey olmadı bu zamana kadar diğer yuvaya takıyorum imdada servis yok diyor bazen telefon çekiyor ama...
  4. F

Rom MIUI 9 - 8.1.18 Global Beta ROM Güncellemesi

Üstteki programı indirdim ama nasıl kullanıyorum bunu ?
  5. F

Rom MIUI 9 - 8.1.18 Global Beta ROM Güncellemesi

Bir önceki Yamada gelen güncelleme ile telefondan Whatsapp mesajı geldikten sonra belli bir süre sonra bildirim gidiyordu ekrandan. Ve bazı uygulamaları mesala müzik açıp ana ekrana dönünce müzik ayrı bide müzik arka planda çalışıyor diye ayrı bı programın bildirimi geliyordu. Bu yamada...
  6. F

İnceleme MIUI 9 - 8.1.18 Global Beta ve Çin Beta ROM Güncelleme Özetleri

Bir önceki Yamada gelen güncelleme ile telefondan Whatsapp mesajı geldikten sonra belli bir süre sonra bildirim gidiyordu ekrandan. Ve bazı uygulamaları mesala müzik açıp ana ekrana dönünce müzik ayrı bide müzik arka planda çalışıyor diye ayrı bı programın bildirimi geliyordu. Bu yamada...
Üst Alt