fuathan kullanıcısının son içeriği

1. fuathan

Rom Mi Note 10 Lite - Mıuı 12.5 Xiaomi.eu Stabil Rom - Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

hayatımda gördüğüm en optimize olmayan ve en yavaş olan rom 12.5 eu rom, bu cihazı alarak pişman olduğumu bir kere daha anladım, adamlar mi note 10 ile canavar gibi weekly sürümlerini kullanıyorlar birde bize bakın, ay sonu cihazı değiştireceğim ya, rezalet
  2. fuathan

MIUI 12.5 Mi note 10 lite MIUI 12.5 (TUCANA PORT)

en son sürüm orangefox ile denedim olmadı, los recovery ile deneyen olursa bilgilendirsin lütfen.
  3. fuathan

ahaha doğru bildiniz giggle~~ giggle~~ malesef açılmadı, sürekli mi logosu gidip geldi
  4. fuathan

kaçırmam giggle~~, hemen deneyip bilgilendiriyorum, elinize sağlık
  5. fuathan

Rom Mi Note 10 Lite Avrupa(EEA) Kararlı v11.0.8.0 QFNEUXM İndirme Bağlantısı

note 10 lite cihazının hindistan romu bulunmuyor malesef, sadece rusya, eea avrupa, global, eu romları bulunmakta
  6. fuathan

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.Eu Stabil V12.1.4.0.RFNMIXM A11

Ben son gelen xiaomi.eu yu kurmaya çalıştım her defasında error 7 hatası alıyorum kuramıyorum, ya ziplerde sıkıntı var koyulanların yada ben iki kere bozuk olarak indirmiş olamam, çünkü hemen hellas olanı indirdim denedim olmadı hemde eu olmadı, ilginç genelde çat diye olurdu ama.
  7. fuathan

Rom [Android 11] Mi Note 10 Lite Global Kararlı V12.1.1.0.RFNMIXM İndirme Bağlantısı

android 11 custom rom destekleyen twrp kurmanız gerek öyle kurabilirsiniz başka türlü kurulmuyor.
  8. fuathan

Yardım mi note 10 lite 4K

Uygulama orjinal Youtube uygulamasıyla değişmiş olabilir dikkat edin, otomatik güncellediyse play store, youtube vanced üzerine kurmuştur silinmiştir, silin tekrar yükleyin.
  9. fuathan

Yardım mi note 10 lite 4K

Ayarlara giriyorsunuz oradan Vanced Ayarları-Video Ayarları-Maximum Çözünürlük seçeneğini aktif ediyorsunuz yeniden başlat diyecek uygulamayı Evet deyin işiniz tamamdır artık 4K izleyebilirsiniz
  10. fuathan

Rom Mi Note 10 Lite Miui 12 Hellas V12.0.3.0. XRTV Stabil Rom (Video) A10

hayır twrp silinmez ama root tabiki silinir, bu romda eu rom gibi ama bu yunanlıların özelleştirdiği bir rom, bana göre bir fark yok eu ile bunun, eğer format data yapıp kuruyorsanız magiski tekrar flashlamanız gerek twrpden, sonuçta orjinal rom kurmuyorsunuz, orjinal kursanız twrp giderdi.
  11. fuathan

Soru 1080p 60fps video kaydında fps kaybı yaşayan var mı?

Aslında bende yaşıyorum bu durumu böyle sağa sola dönerken sanki fps drop oluyor.
  12. fuathan

Rom Miui 12.6 OneOs 21.9.27 Güncellemeri ve indirme bağlantıları

Yine her cihaz için resmen çıkmış ama aralarında mi note 10 lite yok müthiş
  13. fuathan

Rom Mİ Note 10 Lite Xiaomi.EU v12.0.3.0 İndirme Bağlantısı(MIUI12) Sorunsuz

ben 10 saat ekran süresi almıyorum başka arkadaşlar alıyormuş, aosp ile ben 10 saat gördüm adamlar miui 12 ile görüyor.
  14. fuathan

hocam bilemiyorum ben aosp kullandım bunlardan 3 kat daha iyi ekran süresi aldım ne bileyim
  15. fuathan

Optimizasyon gerçekten çok kötü arkadaşlar miui 12 nin, 5 saat 4 dakika ekran sürem var batarya %59 bu nedir ya aospnin gözünü seveyim.
Üst Alt