Fuat kullanıcısının son içeriği

1. Fuat

Soru Telefonun kapanıp tepkisiz kalması Mi 5

Evet global beta 10 kullanıyorum. 1543871307 Eğer izmirdeysen benim bataryayı takıp deneyebiliriz.
  2. Fuat

Soru Telefonun kapanıp tepkisiz kalması Mi 5

Arkadaşlar aynı sorun bende vardı. 2 defa servise gitti hala bazen aynı arızayı yapıyor. batarya soketini çıkarıp takınca açılıyor. Sorun ana kartta ve şimdilerde dokunmatik bazen işlem yapmıyor ve yeniden telefonu açıp kapatmam gerekiyor. Eğer telefonunuzun garantisi varsa anakart değişimi...
  3. Fuat

Yardım Miui 10 guncellemesi aldiktan sonra telefonum bozuldu

Ben stabile geçmeyi düşünüyorum ama faydası olurmu bilmiyorum. Yada güncellemeyi mi beklesem bilemedim.
  4. Fuat

Tel aynı mı peki seninde. Senin durum biraz farklıymış. Bende sanal tuşlar dahil ekran dokunmatiği gidiyor ama home tuşu çalışıyor. 1541979984 Ekranı aşağı indirince navigasyon tuşları diye bir kısa yol var onu kontrol ettin mi. Etkinse çalışmıyor alt tuşlar
  5. Fuat

merhabalar bende de aynı sorun var. dokunmatik gidiyor ve telefonu yeniden başlatınca geliyor. birkaç defa sıfırladım ama yine oluyor. hatta sıfırlama sonrası yedekleme yapmadan yeni cihaz kurulumu yaptım.bu arada tel mi5. siz sorunu çözebildiniz mi?
  6. Fuat

Soru Fastboot ile rom

merhabalar beta rom var bende ve kararsız çalışmaları artık sıkmaya başladı.son güncelleme global 8.10.25 geldikten sonra ekran dondu yeniden başlatmak için kapattım bataryayı söküp takmadan açılmadı. lüzümsüz yere fazla uzattım galiba:D. kısa keseyim beta romdan bl kilitli iken stabile...
  7. Fuat

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

8,10,18 telefona indirip güncelledim sorun olmamıştı
Üst Alt