FthShhn kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Rehberimde bana ait olmayan numaralar var

Şimdi onun telefonunda benim numaralarım yok ama onun numaraları benim rehberimde görünüyor. Hangi telefonda vardır bu sorun onunkinde mi bende mi? 1599334060 En olmadı öyle yapacağım artık sorunu tam olarak bilmediğim için de başka çözüm yolu bulamadım. Teşekkür ederim..
  2. F

Eşitleme yapılan herhangi başka bir cihaz veya hesap yok benim hesabım dışında. İşin garibi de o zaten ikimizin arasında herhangi bir bağlantı hiç olmadı. Telefonu ver iki dakika Facebok'a gireyim bile demedik hiç.
  3. F

Merhaba, rehberimde tanıdığım birinin rehberindeki numaralar görünmeye başladı. Birkaç kere oldu sildim(azda değil 1000 küsur) fakat en son sildiğimde onun rehberinden de silinmiş. Telefonlarımızda herhangi bir ortak google/mi hesabı yada facebook/instagram/telegram vs. kullanımı olmadı...
  4. F

Mi5 update 8.2

Ben yavaşlama görmedim ama pil ömrü azaldı gibi biraz Sent from my MI 5 using Tapatalk
  5. F

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Bilmediğim bir konuda merakla birlikte indirip ne işe yaradığını bile görememek canımı sıkmıştı sadece.. [emoji28] [emoji28] Yinede istenmeyen uygulamalara elveda demek bile yetiyor sayenizde.. Teşekkürler [emoji106] [emoji6] Sent from my MI 5 using Tapatalk
  6. F

Android 7 kurulu şuan telefonumda ama Sent from my MI 5 using Tapatalk
  7. F

Elinize sağlık hocam.. Uygulama seçeneklerine göz gezdirdim çok faydalı görünüyor ama uygulamaları devre dışı bırakmak dışında diğer ayarlara tıkladığımda girmiyor girenlerde yapışan değişiklikler aktif olmuyor 3D touch gibi.. Mi5 prime kullanıyorum sorun telefonumda mı acaba? Sent from my MI...
  8. F

Mi5 update 8.2

8.1.4 kullanıyorum. 8.2.1 otadan gelmemişti ama dün gece 8.2.2 1.5 GB güncellemesi aldım. Garip.. [emoji4] Sent from my MI 5 using Tapatalk
  9. F

Rom MI5 MIUI‬ 8 Global Stable ROM V8.2.1.0 (Android N) Güncellemesi

Hayırlı olsun hocam [emoji4] Siz güncelleme yaptınız sanırım. 8.2 ye geçmeyip beklemek daha mı mantıklı sizce? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. F

Mi5 update 8.2

Bl kilidi açık olmalı wipe yapabilmen için MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. F

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Fırsattan istifade edip milleti sömürme derdinde bunlar başka birşey değil. n11 de de birkaç satıcıya mesaj attım konuyla ilgili. Hemen üsluplarını bozup satan biziz istediğimizi yaparız ticaret yapıyoruz demeye başlıyorlar. IMEI kaydındaki sorunu bahane edip milleti salaklar yerine koyuyorlar...
  12. F

Alış Xiaomi mi 5 64 GB siyah

Yok hocam başka bir cihaz aldım teşekkürler MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. F

Mi5 miui 8.2

Global stable rom mi5 için yayınlanmamış daha ve ota yoluyla güncelleme gelen arkadaşların sanırım romları global değil China rom MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. F

Mi5 miui 8.2

Biraz önce merak ettim acaba telefon fake rom mu var diye mi verification uygulamasından orijinal çıktı ama problem ne onu anlamış değilim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. F

Mi5 miui 8.2

Arkadaşlar ben de mi5 global stable rom kullanıyorum herhangi bir recovery de kurmadım bootloader kilidini filan da açmadım ama güncelleme gelmedi. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt