fthonr kullanıcısının son içeriği

1. fthonr

Rom Xiaomi Mix 4 XiaomiEu Android 13 MIUI 14

14 sürüm linkleri bozuk hepsini denedim hiç biri çalışmıyor maalesef
  2. fthonr

Rom Xiaomi Mix 4 XiaomiEu Android 13 MIUI 14

Merhaba, kararlı sürüm linklerine tıkladığımda dosya silinmiş uyarısı alıyorum. Bu linkteki "xiaomi.eu_multi_MIX4_V14.0.8.0.TKMCNXM_v14-13.zip" adlı romu indirip yüklemeye çalıştığımda ise yükleme yarıda kaldı. 30 dk kadar beklememe rağmen yükleme devam etmedi. Bende telefonun önceki sürümüne...
  3. fthonr

Rom Mi Mix 3 Android 11 Tabanlı ROM

Merhabalar. LSposed kurmak istiyorum. Forumda da Android 11 olarak kurulum rehberi var. Fakat Mix 3 lere Android 11 güncellemesi gelmedi. Custom olarak 11 tabanlı bir Android versiyonu var mıdır? Varsa nereden bulabilirim. Android 11 tabanlı ROM yoksa da Android 10 için LSposed nasıl...
  4. fthonr

Yardım TWRP menüsünden IMEI silmeden reset atma

Merhaba arkadaşlar. F2 Pro telefonumu fabrika ayarlarına sıfırlayacağım. Mi Account şifremi bilmediğim için telefon içinden sıfırlayamıyorum. Telefonu 2. el olarak aldım. Aldığım kişi de şifreyi unutmuş. TWRP menüsü içinden Wipe Data seçerek sıfırlama yaparsam IMEI numaram silinir mi? Silinirse...
  5. fthonr

MIUI 12 Mi Mix 3 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QEEMIXM İndirme Bağlantıları

Teşekkür ederim. İlk fırsatta deneyeceğim.
  6. fthonr

MIUI 12 Mi Mix 3 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QEEMIXM İndirme Bağlantıları

Elinize sağlık. Bir sorum olacak. Benim cihazım MIUI 11. Otomatik güncelleme geldi. Fakat cihaz rootlu oluğu için otomatik gelen güncellemeyi yaparsam IMEI numarası silinir mi_? Root yapmayı ve room atmayı daha önce hiç yapmadım. Bu yüzden neyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok...
Üst Alt