Fthakan kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Tam ekran klavyede altta boşluk

Selam arkadaşlar ekran düğmesiz kaydırak tam ekran olarak kullanmak istedim ama klavyenin altında beyaz boşluk kaldı tam ekrana girmiyor bir ara ayarlardan yapmıştım ama şuan hatırlamıyorum resimdeki gösterdiğim sorun
  2. F

Çözüldü 12t pro IMEI repair ok

Direnç değişimi yapılarakmı IMEI repair ediliyor?
  3. F

İnceleme Mİ 11 Ultra genel izlenimlerim

Bidahaki telefon değiştirmemde oneplus alıp deneyeceğim
  4. F

Soru Miui 13 kurulum sonrası

Umarım sıkıntı olmaz dediğim gibi ben olsaydım güncellemeyi beklerdim
  5. F

Sürüm düşürme riskli yerinizde olsam yeni güncellemeyi beklerim
  6. F

Clear all seçeneği ni işaretledinizmi fastboot romu yuklerken
  7. F

11 ultra kullanıyorum ota üzerinden güncelleme geldi telefonu sıfırlayıp öyle güncellemeyi yükledim güncelledikten sonra tekrar sıfırladım.Fastboot rom da çıkınca bugün fastboot modunda fastboot romu yükledim fastboot olarak kurulum yapınca daha stabil oluyor sanki bide öyle deneyin
  8. F

Rom Mi 11 ultra 13.0.2.0 SKAMIXM Global güncelleme

Recovery ve fastboot indirme bağlantısı eklendi
  9. F

Türk Telekom Türk Telekom Telefonumu Tanımıyor (Çözüldü)

11 ultra kullanıyorum türk Telekom hattında bir ara volte wifi desteklemiyor göründü başka cihaza taktım yarım saat falan sonra Kendi cihazıma taktım volte wifi var görünmeye başladı ancak bu sefer de volte ve wifi aramayı açmaya çalışırken cihazınız uyumlu değil diye uyarı verdi kayıt...
  10. F

Rom Mi 11 ultra 13.0.2.0 SKAMIXM Global güncelleme

Merhaba arkadaşlar az önce yeni güncelleme geldi henüz yüklemedim telefonu sıfırlayıp öyle güncelleyeceğim 1646900263 Güncelleme banamı geldi sadece Recovey indirme bağlantısı :https://bigota.d.miui.com/V13.0.2.0.SKAMIXM/miui_STARGlobal_V13.0.2.0.SKAMIXM_eecc15ab63_12.0.zip Fastboot...
  11. F

MIUI 12.5 Mi 11 Pro/Ultra (Star) - Global Kararlı Rom V12.5.7.0.RKAMIXM İndirme Bağlantıları

Evet bana otomatik geldi ama 1 ay falan oldu sanırım geldiği
  12. F

Yardım Mi 11 Ultra çözemediğim bazı ayarlar ve konular

İçine müdahale ediliyor mu
  13. F

Yardım Mi 10 ultra şarj çok hızlı bitiyor

Bende mi 11 ultra kullanıyorum benimde şarzım çabuk bitiyor ultralarda genel sorun galiba
  14. F

MIUI 12.5 Mi 11 Pro/Ultra (Star) - Global Kararlı Rom V12.5.7.0.RKAMIXM İndirme Bağlantıları

Güncelleme gelince normal yüklüyorsun ota'dan.
Üst Alt