frknksp kullanıcısının son içeriği

1. F

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

Hocam çözdüm. Miui 10 kilitli sanırım, 9 a döndüm orda flashlayıp 10'a çevirdim
  2. F

Yardım Telefonum saçma bir şekilde kasıyor

Sanırım sorun sensörler ile alakalı şimdi farkettim çalışmıyor, persist flashlamaya çalıştım twrp üzerinden başarılı oldu yazdı fakat düzelmedi sizce sorun nedir ?
  3. F

Mi flash üzerinden Allclean olarak yaptım üstüne wipe data reset vs de attım
  4. F

Mi note 3 cihazını kullanıyorum 7 aydır, son güncel sürüm. Dün sabah telefon durduk yere video izlerken kasmaya başladı ve ekranı kapattım açarken 5 6 sn geç açtı parmak izi okuyucusu da aynı şekilde, format attim üstüne sıfır rom kurdum fakat yine aynı sorun oldu 2 3 saat sonra düzeldi telefon...
  5. F

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

Partition is write protected hatası alıyorum flashlarken, yardımcı olur musunuz ? (Telefon mi note 3)
  6. F

Yardım Mi note 3 persist.img flashlayamıyorum

Arkadaşlar mi note 3 cihazımın sensörleri çalışmıyor bunun için persist dosyasını flashlamaya çalıştım adb üzerinden write protected hatası aldım yardımcı olabilecek var mı ?
Üst Alt