frkn1461 kullanıcısının son içeriği

1. F

Sohbet Satış bilgisi almak

Tesekkur ederim hocam direk kişilere yazmak istemedim belki müsait değildirler diye o yüzden müsait olan biri yazmasını istemiştim 1589134361 Tabiki burdan da konusulabilir hocam ben biraz derinlemesine bilgi almak istediğim için mesajdan konusmak istemiştim. Genel olarak son dönemdeki fiyat...
  2. F

Sohbet Satış bilgisi almak

Arkadaşlar hepinize merhaba yurt dışı telefon alış satışlarında bilgili ya da tecrübeli olan bir kişi mesaj atabilir mi ? Teşekkürler iyi akşamlar
  3. F

Soru Gearbest alışveriş deneyimi olan ?

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum açıkcası bi şey almaya yeltendim vazgeçtim
  4. F

Yardım Imeı yasal takip mesajı

Anladım hocam benim bu dediğim olay 3 haftalık bir olay yani bayağı bi süre geçti. Bundan dolayı değildir o zaman çok teşekkür ederim açıklamalarınız için başka bir nedeni olabilir mi acaba 1536071145 Anladım mantıklı benlik bir sıkıntı yok o zaman
  5. F

Peki eğer öyleyse benim için bi sıkıntı yaratır mı
  6. F

Hocam şöyle bi şey oldu hattımı değiştirdiğim yer bana önce türk telekom 4.5 gli hat verdi ama ben taraftarcell li oldum için o hat bende çalışmadı ama ben o hattı telefonuma taktım. Daha sonra çalışmayınca oraya gidip değiştirip taraftarcelli olanı verdi onu geri aldı. Benim imei değil hatta...
  7. F

Hocam telefonu yeni aldım bu yüzden 4.5 g li yeni hat aldım telefona direk onu taktım bu hattı da başka bir yerde kullanmadım
  8. F

İyi günler arkadaşlar bugun telefonuma yasal takip adında bir mesajda bir imei numarası yazıyor ve klonlandığını telefonun kapatılacağını söylüyor. İmei numarası benim telefona ait değil. E devletten sorguladığımda da kendi imei numaramda bi sıkıntı olmadığı gözüküyor. Bi şey yapmalı mıyım bu...
  9. F

Sohbet Hepsiburada xiaomi satışı

hocam bende gezerken gördüm alacak olsam direk en garantisix olanı alırım zaten :) ama aynı telefonda hem ithalatcı garantili satış hem de Türkiye garantili satış olduğunu görünce şaşırdım
  10. F

valla bi fikrim yok ama bu bir dolandırma taktiğiyse yazık yani
  11. F

yok hocam ben dolandırılmadım sadece merak ettim ama hala daha garibime gidiyor yani böyle bi şeyin yapılabilecek olması :)
  12. F

Tamam da hocam kimse bunlara engel olamıyor mu ? halkı kandırmak bu kadar kolay mı :)
  13. F

hocam bilirde böyle bi algıyı bu kurumsallıkta bi şirket nasıl yapabilir ? resimlerde burda yani bence bi fark vardır dedınız gibi aranabilir belki forumda bilen vardır diye sordum
  14. F

Hayır öyle olduğunu düşünmüyorum ithalatçı garantili sattığı telefon delta çünkü bi fark olması gerekir çünkü 300 400 tl fiyat farkı var aralarında
  15. F

Arkadaşlar hepsiburada satılan telefonların bazılarında xiaomi türkiye garantili bazılarında ithalatçı garantili yazıyor xiaomi Türkiyeye girdi demek mi bu ?
Üst Alt