frkan26 kullanıcısının son içeriği

1. frkan26

Soru Xiaomi mi9t pro batarya

Bende şuan s23 ultra kullanıyorum 9t pro yu yedek cihaz olarak kullanıyorum. Oradaki bahsettiğim sorun düzeldi, bataryası gayet iyi hala, tavsiye ederim
  2. frkan26

Soru s23 ultra server kaydi

Reis banada Bi el at be :)
  3. frkan26

Yardım 33w adaptör için kablo önerisi

Mcdodo nun 60w lık type-c kabloları güzel kendim de kullanıyorum tavsiye ederim. Ugreen de kaliteli sağlam kablolar üretiyor. Gönlünüzün istediğini alabilirsiniz
  4. frkan26

Sonuç olarak orjinali gibi değil fakat ortalamanın üzerinde bir batarya. Realpower alabilirsiniz. Bende başlarda %6-7 kaldığında cihaz kapanıyordu sıfırdan temiz rom attım düzeldi 1 günü rahatlıkla çıkarıyor oyun vs. de
  5. frkan26

Soru Mi 13 Ultra

Selamün Aleyküm arkadaşlar. Forumda Mi 13 Ultra cihaz satan var mıdır varsa bana Ö.M atabilir mi ?
  6. frkan26

Mesajınızı yeni gördüm bende realpower aldım ve taktım 2 saatlik aralıksız oyun ve ara ara sosyal medya gezintisi dahilinde 19 saat civarı pil tükeniyor. fakat gözüme takılan biryer var 100 den 70 lere kadar hızlı iniyor sonra yavas bitmeye başlıyor şarj yüzde 6 7 kaldığında telefon direk...
  7. frkan26

Merhaba arkadaşlar. Güncel olarak bp40 batarya nereden alabilirim. Aggiy alacaktım fakat bulamadım bir türlü. Sxiao aldığınız batarya da son durum nedir hocam? Şuan gözüme takılan 2 marka var. 1.si Rovimex 2.si Rova. Pek güvenemedim açıkçası.
  8. frkan26

Sohbet Mi9T Pro Ortak Rom Satın Alma Konusu

Bende varım .. Ve telegram grubunda V5 çıktığı yazıyor inceleyebilir misiniz ?
  9. frkan26

Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 29.03.2024

Son bir şey daha sormak istiyorum izninizle. Music uygulamasında indirme çalısıyor mu yoksa onu da mı beceremedim :))
  10. frkan26

Özür dilerim hocam. Ben aşağıdaki indire basıyordum her defasında. Video üzerindeki indirme çalışıyor teşekkürler. 1678882849 Hocam birde Revanced ile Vanced arasında ne fark var bana aynı gibi geldi.
  11. frkan26

Elinize sağlık öncelikle. Ben bir türlü video indirmeyi yapamadım sürekli olarak premium aboneliğe yönlendiriyor. Cihazım mi 9t pro.
  12. frkan26

Alış Kutu çıkması 67W şarj cihazını nerden bulabilirim?

Yorum yapamayacağım 120w hiç kullanmadım. 18w 33w ve 67w kullandım.1 sn den fazla sürmüyorsa sorun değil kanaatimce. Ariyetten yazmayı unutmusum sahte adaptörlerde turbo modda şarj ederken aşırı ısınıyor benim son aldığım sahte Ürün 53 dereceye kadar ısınmıstı tabi telefonu da ısıtıyor. :)
  13. frkan26

Alış Kutu çıkması 67W şarj cihazını nerden bulabilirim?

Genelde Ürün alırken ben kısaca kare kodu okutup üzerindeki seri no ile eşleşiyor mu diye bakıyorum. Arkadaşın dediği gibi orjinal diye satılanların çoğu sahte Ürün. Orjinal lerde birebir kodlar uyusuyor, sahteler de karekod Baska yazıyor adaptör üzerindeki seri kod Baska yazıyor. Ariyetten...
  14. frkan26

Rehber Redmi Note 10S Telefonda Hangi Frekans Bantları Vardır GSM Oparatör Frekansları

Ustam peki bny nerenin ülke kodu yani hangi ülkeye özel üretilmiş? Bizde M2101K7BNY ve m21001k7bg var ikisini karşılaştırdığımda M2101K7BNY bariz daha kaliteli duruyor ekran ı daha iyi yazılar daha net ve belirgin yani nasıl diyim ekran çok canlı temiz duruyor fakat diğeri yanında bariz kötü...
  15. frkan26

Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

Evet hocam hatalar oldu yedek almıştım temiz kurulum yaptım şuan kullanıyorum. Bende biraz fazla ram kullanımı var onun dışında bir sorun göremedim. Mi 9t pro cihazda boşta 2.9-3gb ram gösteriyor. Eline sağlık tekrar.
Üst Alt