frisby844 kullanıcısının son içeriği

1. frisby844

Soru Redmi Note 10 Pro Hala Alınır mı?

Hocam sensör problemi yeni bitti demişsiniz, güncelleme ile mi çözdüler ? 1680562870 Şuan güncel Amazondan alacağım Redmi note 10 pro'da miu 14 olur mu ve rom eu mu olur ?
  2. frisby844

Soru Mİ 9T PRO

ekran 120 hz, isterse 240 olsun siyahlar siyah olmadıktan sonra ve always on olmadıktan sonra hertz beni ilgilendirmiyor hocam. Oyun oynamıyorum oyun oynadığım pc'ye monitör alıyor olsaydım bunun peşinden koşardım ama öyle yapmıyorum. Eyüp Batuhan Mi 10T Pro da ıps lcd onu da düşünmüyorum. Ama...
  3. frisby844

Soru Mİ 9T PRO

Bu telefon çok çok ağır ve kalın bir telefon ek olarak ıps lcd, benim için hiç olmayacak bir telefon tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  4. frisby844

Soru Mİ 9T PRO

3700 e alabilirim.
  5. frisby844

Soru Mİ 9T PRO

Selamlar dostlar :) Bugün mi 9T Pro'yu sıfır olarak tavsiye eder misiniz? 12.5 Güncellemesi kutudan çıktığı hale göre nasıl ? Telefonda kronik sorunlar var mı ? Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
  6. frisby844

Soru Mİ 9 Tavsiye eder misiniz?

Cevabınız için teşekkürler, o vakit uzak durayım sağolun. :) Peki bir xiaomi telefonu önerecek olsaydınız geçmişten günümüze hangilerini önerirsiniz. Redmi note 10 pro, Mİ note 10 lite gibi telefonlarda sensör sorunları varmış. Mesela mi 11 lite hakkında ne dersiniz ? Ya da sizin herhangi bir...
  7. frisby844

Soru Mİ 9 Tavsiye eder misiniz?

Merhabalar, bugün mi9 u miuı 12.5 geldiyse gelmiş haliyle sıfır alırsam memnun kalır mıyım? İlk kutudan çıktığı haliyle karşılaştırırsanız son haliyle ilgili ne söylersiniz? Bataryası sıfırken ne kadar ekran süresi veriyor? Bugünün Realme 8 pro gibi telefonunu mu önerirsiniz yoksa bu telefonu mu ?
  8. frisby844

Soru Redmi Note 5 Miui resmi rom

Evet anti rollback konusunu gördüm ama emin olamadım resmi rom yüklemek istediğim için sorun yaşanmaz diye düşünmüştüm o vakit yüklemeyeyim. Merdanov Teşekkür ederim bilgi için peki Gcam uygulaması olarak neyi önerirsiniz ? Nereden bulabilirim.
  9. frisby844

Soru Redmi Note 5 Miui resmi rom

Merhabalar forumda yeniyim bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Telefonum Redmi Note 5 64gb android 9 sürümü ve Miui 12.05 ile çalışıyor. Bu cihazıma kamera performansını önemsediğim için 7.1 veya 8.1 resmi rom yüklemek istiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz? MiTools v2 ile baktığımda...
Üst Alt