frhtzkn kullanıcısının son içeriği

1. F

Rehber MIUI Cihazları Gereksiz Uygulamalardan Arındırma (Debloat bloatware)

Aosp romlarda da yapılabilir mi bu işlem ?
  2. F

Rehber Redmi Note 9 Pro Netflix Widevine L1 Sertifikası Sorunu Çözümü(Stock-Custom)

Aosp a11 romlar için modül var mı aslan hocam ? aslan568
  3. F

Mod Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s AGNi Netflix HDR Aktifleştirme Magisk Modülü (MIUI/AOSP) Miatoll

Denedim çalışıyor teşekkürler. Note 9s(curtana)
  4. F

Rom CherishOS v2.4 OFFICIAL Android 11 (Miatoll)

Arrow OS tavsiye ederim
  5. F

Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

Teşekkürler hocam. Peki kişiler listeme eklediğim birinin profil fotoğrafımı görmesi engellenebilir mi bununla ?
  6. F

Hocam duyduğum kadarıyla böyle modlu uygulamalardan dolayı whatsapp kullanıcıları banlamış. Banlanırsak ne yapılabilir ? Konunun başlığındaki Anti-Ban özelliğini soruyorum bir nevi.
  7. F

Ban durumunda kurtarma şansımız var mı ?
  8. F

Rehber Miui 12 Razer 12.0.3 STABLE Redmi Note 9s/Pro [Curtana] KULLANDIĞIM EN İYİ PORT

Hocam android sistemi yazılımının şarj tüketimi nasıl bu romda ? pil kısmında ekrandan daha fazla tüketiyor şuanki kullandığım port razer romda. roethlisberger ve kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ? Konuda paylaşılan Masik P yi mi kursam bunu mu kursam kararsız kaldım :)
  9. F

Rom [MIUI 12] [Port] [Curtana] MIUI Masik Premium 20.8.31

Geçmiş konuyu canlandıralım, çok övdünüz hocam şuan indiriyorum :) Hala bu romda mısınız ? :)
  10. F

Rom MIUI 12.5 | KURTOGLU- Razer v2.1 ~ Redmi Note 9S / 9 Pro / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

Rica ederim hocam. Öyle maalesef yapacak bir şey yok :) Bu arada port romlar benim telefonda yan etki yapıyor galiba ve benim telefonu sadece miui 11 eu için ürettiler sanırım o şekilde düşünmeye başladım :) Şarj durumum çok enteresan android sistemi çok fazla pil tüketiyor magisk modülü hariç...
  11. F

Rom MIUI 12.5 | KURTOGLU- Razer v2.1 ~ Redmi Note 9S / 9 Pro / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

Kabaca şöyle izah edeyim; port rom olduğu için yani başka telefon romu olduğu için kendi telefonunuzun sürücülerini kurmanız gerekiyor. 9 pro ya da 9s için.
  12. F

Kurabildiniz mi ? 1617251076 Note 9s kullanıcıları için firmware linki bırakayım isteyen bunu kullanabilir. Bende bu dosyayı kullandım yüklerken; https://drive.google.com/file/d/1-62QnzAmWHK0ahtM5pQ5rbWQ8h2dNG6G/view?usp=drivesdk
  13. F

Rom DotOS 5.0.1 Android 11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

A11 kurun bence. Peki neden 11.0.7 ye döndünüz 11.0.11 en son sürümü ? Bide o sürümlerde Volte ve wifi arama yok.
  14. F

Rom DotOS 5.0.1 Android 11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Evet A11 kullanıyorum şuan ve pubg lite yükledim arkadaşlarla sürekli bunu oynadığımız için. Bugün oynar oyun konusunda dönüş yaparım size. 10 saat civarı ekran süresi alacağımı düşünüyorum. Güncelleme konusunda da çok iyiler ve yakın zamanda A12 çıkacak diye okudum telegram gruplarında.
  15. F

Rom CherishOS v2.4 OFFICIAL Android 11 (Miatoll)

Arama kaydı yokmuş o kötü oldu.
Üst Alt