Frequencyl kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi A2 LİTE Ses sorunu

emcükleyerkte oluyor mu ?
  2. F

Yardım Mi A2 LİTE Ses sorunu

Telefonun sesi çıkmıyor, karda biraz kullandık ondan dolayı mı acaba ıslandığı için mi? Şimdi pirince yatırdık. Müzik açınca sesi yok. Biriyle telefonda konuşunca benim konuşmam gidiyor ama karşı tarafınki gelmiyor. Sadece hoparlörü açınca geliyor. Ne yapabiliriz bu konuda ?
  3. F

Yardım A2 lite Kamera (artık birisi yardimetsin)

Yemin ederim aynı sorunu çekiyorum şuna bir çare bulunsa ya artık. Yeter cidden. Ayrıca o uygulamalar içinde Snapchat i de ekleyelim, ve fark ettiyseniz WhatsApp tarafından video başlayınca ekranda bir değişme oluyor
  4. F

Uygulama Pubg Hatası GİREMİYORUM

Xiaomi MiA2Lite kullanıyorum ve pubg yükledim depolama ayarım açık ancak böyle bir hata alıyorum çok uyuz oldum bunun ne çözümü var? 1544933329 Please Enable Storage access permission for this app in the setting and restart the game
  5. F

Soru Mi A2 Lite sorunları

Hayır öyle sorunları yok gayet memnunum çok rahat şarjı böyle iyi telefon görmedim diyebilirim. Ayrıca ben şuan 8 kullanıyorum Pie de nasıl olur bilemem ama tek sorunu dediğim gibi Instagram vb. uygulamalarda yakın çekmesi yüzü, ama normal camerasında bir sıkıntı yok
  6. F

Yardım GCamera Nasıl Kurulur?

Hakkında bir bilgim yok. Fakat Xiaomi Mi A2'nin kamerasından daha iyi olduğunu bildiğim için bunu yapıcam. Root Gerektiriyor mu anlatır mısınız çünkü kamera konusu canımı sıkmaya başladı. Root atmayı (eğer gerektiriyorsa) istemiyorum çünkü telefonu yeni aldım bır sorunu çıksın istemiyorum...
  7. F

Yardım A2Lite Instagram'da Hikayeler Yarım

Xiaomi Mi A2LİTE kullaniyorum. Ve Instagram'da insanların hikayelerinin köşeye yazdığı yazılar ekrana sığmıyor. bunun telefon boyutuyla alakası yok çünkü benim telefonumda aynı inç başka bir telefon onun gösterimini sağlıyor. kısacası insatgramda hikayeleri yarım görüyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim
  8. F

O sorun bende de var Umarım Android 9 da düzelir. Çok sinir bozucu ve Instagram'a bunun için geri dönüş yaptım umarım birşeyler olur
  9. F

Geliştiriciyi açmalısınız. Ayarlar>Telefon hakkında>Derleme Numarası na 5-6 kez basın. ve Geliştiricisiniz. yazısı gelecektir
  10. F

Rom mi a2 lite kasım 2018 güvenlik güncelemesi geldi

Kafayı bùyük çekme hala aynı hatta WhatsApp gibi uygulamalarda aşırı yakín. Android P kullaniyosaniz o konu hakkında bilgi verir misiniz belgi P gelince duzeltmislerdir. Instagram WhatsApp gibi uygulamalarda nasıl çekiyor? 1544640412 Çok yakın mı çekiyor yani
  11. F

Rehber [MIUI10]Xiaomi Mi A2 Yükleme Rehberi

Aynı durumu Mi A2 Lite için yapabilir miyiz?
  12. F

Yardım MI6 rehber yardımı lütfen

Telefonunuz otomatik olarak Google hesabınıza, hattınıza ve telefonun kendisine kaydediyor olabilir. Ayarlardan bu durumu kapatabilirsiniz. Mi 6 kullanmadığım için ayarlarının ne şekilde olduğunu bilmiyorum ama çözümü böyle olabilir. İyi Forumlar
  13. F

Yardım Mi A2 lite sanal tuşları nasıl kaldırırım?

Android 9 Bekleyeceksin Türkiye için yada forumda var yapılışı
  14. F

Yardım 5 Kasım Güvenlik Güncellemesi

HD olarak Veri ve ses kullanımlarında yapılıyor. Linki bırakacağım buraya 1544638905 Rehber - [No-Root]VoLTE ve ViLTE etkinleştirme
  15. F

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Dener misiniz Instagram'ı Veya WhatsApp ı çünkü bu sorun benim için büyük bir sorun eğer duzeldiyse Türkiye'ye gelişini beklemem
Üst Alt