FreeSouL kullanıcısının son içeriği

1. F

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Madalyam hayırlı olsun :)
  2. F

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

peki romu en başında geri mi yüklemem gerekir? tüm işlemler sıfırdan
  3. F

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

hocam twrp güncelleme demedim.? bendeki farklı twrp, burdaki farklı orangefox
  4. F

merhaba ben romu diğer twrp ile yükledim.çünkü twrp nasıl silinip yenisi yüklenir bilmiyorum. orangefoxu nasıl yüklerim. geri mi silmem gerekir romu. bilgi verebilir misiniz
  5. F

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

mükemmel bir forum
  6. F

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

Hocam bu rom iyi süper hoşta. Telefon etme ekranına girince, yani arama falan yapamadan telefon uygulamasına girince, telefonun üst kısmına elimiz gelince sensör devreye giriyor.(yakınlık sensörü) nedeni nedir anlayamadım. bilen varmı çözümü nedir
  7. F

Rom [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10]

arama ekranında sensor aktif hocam. üst tarafa elini yakınlaştırınca ekranı kapatıyor nasıl rom bu anlamadım
  8. F

Yardım rom atarken fastboot ekranında kaldı telefon

merhabalar [By Greeshan] [ Mi 9T/Redmi K20] MIUI 12 Global Stabil 12.0.5.0 V2 [Android 10] bu romu atıp tüm işlemleri sorunsuz yapmama rağmen reboot system yaptıktan sonra telefon fastboot modda kapatıp açsamda fastboot modda kaldı desteklerinizi rica ediyorum
  9. F

fastboot ekranında kaldı rom attıktan sonra?
  10. F

Çözüldü Magiskden Modül yükledim telefon MIUI yazısında kalıyor açılmıyor

2. Yöntem (mm recovery) Bu yöntem ilk yönteme göre gelişmiş bir yöntemdir. Magisk'e girip İndir kısmından güncel Magisk Menager For Recovery Mode(mm) Modülünü indirip flashlıyoruz Herhangi bir Uyumsuz magisk modül kullandığımızda Telefonu twrp modunda açıyoruz Gelişmiş Seçeneklerden terminale...
  11. F

Çözüldü Magiskden Modül yükledim telefon MIUI yazısında kalıyor açılmıyor

merhabalar Magisk den bir modül yükledim ismini hatırlamıyorum pixelerty gibi bişeydi mi 9t cihazım yeniden başlatınca ön kamera açık bir şekilde kaldı telefonu açınca sadece mıuı yazısı geliyor ve öyle kalıyor lütfen yardım edin.
  12. F

Yardım IMEI atılmış cihaza rom atmak

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Dün benim telefonuma IMEI atıldı. Ben Eu. Rom kurmak istiyorum. Fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sorum şu Rom atsam twrp ile IMEI işlemi gider mi. Gitmemesi için nasıl rom kurmam gerekir.?
Üst Alt