Freesby kullanıcısının son içeriği

1. F

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

İndirmedim, direneceğim. :D
  2. F

Soru AOSP yüklenebilen cihazınızda neden MIUI kullanıyorsunuz?

Benim cihazı çok kasmıyor şu an. Reklamlara da denk gelmiyorum açıkçası.
  3. F

Soru AOSP yüklenebilen cihazınızda neden MIUI kullanıyorsunuz?

AOSP romları çok fazla kullandım. Bir süre sonra hastalığa döndü. Her çıkan romu deneye deneye flash çekmekten nevrim dönmüştü. MIUI 14 çok stabil. Gerek duymuyorum.
  4. F

Yardım 13t pro imei hakkında

Peki niye böyle bir dertleri var
  5. F

Umut fakirin ekmeği :D
  6. F

Soru 13T Pro aldım ama kutuyu hala açmadım. Araştırıyorum beğenmezsem iade edeceğim.

1 haftadır kullanıyorum. Alınabilecek en mükemmel cihazlardan biri. Kamerası olsun, hızı olsun, şarjı olsun, ekran derinliği ve kalitesi olsun. Tartışmaya kapalı benim için.
  7. F

MTK sayesinde bence yazılım çıkacaktır.
  8. F

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

HyperOs için niye böyle heyecanlısınız? 13tpro var bende. Mi14 o kadar stabil ki. Yüklemeyi asla düşünmüyorum.
  9. F

Yardım Xiaomi 13T HyperOs Güncellemesi Yaptım

yüklemeyi düşünmüyorum. aynı segment değil belki bendeki mi 13tpro ancak redmi note 12 pro'da kasıyor. mi14 ile mutluyum.
  10. F

Sohbet Şu telefona amiral gemisi değil

Bir YouTube yayımcısı tüm detayları ile incelemiş. Bu bağlamda bakılırsa işlemci, ram olarak büyük performans sağlıyor. Aynı şekilde 20 dakikada şarj, şarj süresinin aktif kullanımda 8 saatin üstünde olması, kamerasının -fotoğrafçı değilseniz- kalitesi ortada. Tek beğenmediğim yanı titreşim...
  11. F

Soru Mi 12 Pro

Bu cihazla ilgili bilmemiz gerekenler neler? Özellikle imei gibi durumlarda ruby ya da sweetk6 gördüm ama cihazın bu olup olmadığını nasıl anlarız bilmiyorum. Bir de sanırım direnç kaydı varmış. Doğru mudur?
  12. F

Yardım Redmi Note 10 pro 6gb vs 8gb

8 gb bile miui'de zorlanıyor.
  13. F

Soru Redmi Note 10 5g MIUI 13

Önermiyorum. :) Telefonunuz kasım kasım kasılacak.
  14. F

Sohbet Xiaomi 12X Kullanıcı Yorumları

MIUI rom oldukça her telefon kasım kasım kasılır. Bunu deyince bende kasma olmuyor diyenler var ama ben, AOSP kullanınca yağ gibi akan telefonun MIUI'de bildirim ekranını çevirirken geçişte FPS kaybı yaşamasını sevmiyorum ya da geri gelirken ayarlarda bu takılmayı sevmiyorum. Saniyelik ama itici.
  15. F

Yardım Redmi note10pro india

Root atmana gerek yok. Orangefox ya da TWRP flashla, magiski TWRP ya da Orangefox ile kur. Artık TWRP ya da Orangefox silinmez. İstediğin romu kurarsın
Üst Alt