freeman1968 kullanıcısının son içeriği

1. freeman1968

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

Benim de 178 beğeni olmuş Cantara hocam, madalya alabiliyor muyum acaba? Saygılar, iyi forumlar. 1596621181 Madalyam gelmiş bile, bildiğiniz ışık hızı clap~~ Cantara hocamıza sonsuz şükranlarımı sunarım.
  2. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Güneşli bir Anadolu sabahından herkese kocaman merhabalar. İyi bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle. Sağlıcakla kalın.
  3. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Miui Türkiye Ailesi'nin sağlık, huzur ve başarı dolu bir hafta geçirmesi dileğiyle. Herkese saygılar.
  4. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Mutlu bir cumartesi günü mesai sonundan herkese merhabalar. Sağlık, mutluluk, huzur dolu ve coronasız günler dileğiyle. İyi tatiller.
  5. freeman1968

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Teşekkürler sayın agit77 hocam.
  6. freeman1968

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Kvk derim. Delta'dan ağzım yandı bir kere. Mi5 bataryasını garanti bitmeden Delta'da 150 TL karşılığında değiştirttim. Geldiğinde verimsizdi, günü çıkarmıyordu, 20.günde şişmeye başladı. Geri gönderip yine bir batarya değişimi istedim, kullanıcı hatası deyip bir 150 TL daha istediler. Delta'dan...
  7. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese tünaydınlar. Bayram sonrası iyi ve güzellik dolu bir hafta sonu geçirmemiz dileğiyle.
  8. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Değerli büyüğüm Doberden Hocam, sağlık, huzur ve sevgiyle dolu nice yaşlara ulaşmanızı temenni ediyorum. Saygılar.
  9. freeman1968

Sohbet Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

Sevgi, saygı, barış, sağlık ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Değerli büyüklerim ve de küçüklerim. Sağlıcakla ve de Xiaomi'de kalın.
  10. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Bir tünaydın da benden gelsin tüm dostlara. Sevgi, sağlık, huzur ve Xiaomi ile kalın.
  11. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Analarımız, eli öpülesi analarımız ve de tabii ki babalarımız, iyi ki varsınız, iyi ki anamız ve babamız oldunuz. Yaşayanlara sağlık ve huzur dolu ömürler. Ahirete intikal etmiş olanlara da rahmet ve dua ile. Hayırlı Ramazanlar olsun.
  12. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Evet arkadaşlar, dün sonuçlanmasını temenni etmiştim ve sonuçlandı. İster beğenin, ister beğenmeyin, görüşünüz ne olursa olsun, herkes bu konuda artık hayırlısını temenni etmek durumunda. İstanbul ve ülkemiz adına adil, doğru, olaysız, kimseyi kırmadan geçen bir süreç olması dileğiyle.
  13. freeman1968

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese mutlu, sağlık ve huzur dolu bir hafta ve Ramazan diliyorum. Bir de şu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi sonuçlansa da ekonomi, geçim, işsizlik vb. sorunlara odaklansak, gerçekten iyi olacak. Sağlıcakla kalınız.
  14. freeman1968

Tema Mİ Türkiye Windows Açılış Animasyonu

Üstadım, her zamanki gibi harika olmuş. Elinize sağlık.
  15. freeman1968

Sohbet Sayın Hiddenking'e açık teşekkür

Gayet güzel olmuş bence. Sınırlıydı daha önceki. Hiç yoktan 50 iyidir. Emekleriniz için Hiddenking hocamıza teşekkürlerimizle. Skorpi üstadımıza da bu emeği hatırlattığı için ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.
Üst Alt