free4zone kullanıcısının son içeriği

1. F

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Peki bunu ekstra uygulama veya herhangi bir ayarlama ile sadece Hassas içeriklerin gizlenmesi olayını yapmak mümkün müdür ?
  2. F

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Arkadaşlar merhaba, önceden eu rom v10.0.5.0 sürümünü kullanıyordum. Bugün 10.3.1.0 sürümüne geçtim ancak kilit ekranı için bildirim seçeneklerinde eskiden Hassas içerikleri gizle seçeneği vardı. Yani toplamda 4 adet bildirim seçeneği vardı. Örnek olarak steam'den bildirim geldiğinde bildirim...
  3. F

Yardım Mi note 3 kamera

Eu romda kurulu olan orjinal kamerasını kullanıyorum. Dediğiniz gibi eski haline getirmek için varsayılan ayarlara geri dön dememe rağmen sorun devam ediyor.
  4. F

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Merhaba, mi note 3 telefonuma eu rom kurdum (v10.0.5). Uzun süredir kullanıyordum. Google kamerada kurmuştum ancak kendi kamerasından video çekmek istediğimde (60 fps olarak ayarladım) video çekmiyor. Google kamera zaten video kısmına geçtiğimde çok karanlık çekim yapıyor. Kendi kamera...
  5. F

Yardım Mi note 3 kamera

Merhaba, mi note 3 telefonuma eu rom kurdum (v10.0.5). Uzun süredir kullanıyordum. Google kamerada kurmuştum ancak kendi kamerasından video çekmek istediğimde (60 fps olarak ayarladım) video çekmiyor. Google kamera zaten video kısmına geçtiğimde çok karanlık çekim yapıyor. Kendi kamera...
  6. F

Yardım Mi note 3 Ekran değişimi

Beğenmiyorum demedim. Güvenemiyorum dedim. Genellikle kötü yorumlar var internette. Öncelikle ankarada tavsiye istememim nedeni hem elden teslim ederim imkanım olursa onarılırkende izleyebilirim. Hem de tavsiye edilecek kişinin kötü bir işçiliğini olacağını zannetmiyorum. Sonuçta kötü birini...
  7. F

Cihaz delta servis garantili. Delta ya verirsem onarım süresi uzuyacak. Ayrıca delta servise pek güvenemiyorum işçiliklerine. Malum internetteki yorumlarını okuyunca böyle oldu. Telefonu yaptırırken dahada rezil olması korkutuyor beni.
  8. F

Merhaba, 2-3 aylık mi note 3 cihazım düşme sonucu ekranı kırıldı. İnternette baktığımda bir tek yer orjinal ekran ile onarım yaptığını söylüyor. 500 tl fiyat söylediler(ismini söylemek ne kadar doğru bilmiyorum, reklama girmesin. Zaten google'a yazarsanız bu kadar yüksek fiyata yapan başka bir...
  9. F

Soru Kilit Ekranı ve Spotify

Cihazda root var. Nasıl silebilirim ? Miui gizli özellikler programı vardı ordan durdurmak istedim, yapamadım.
  10. F

İnceleme Xiaomi mi note 3

dosya yöneticinde whatsapp images klasörünün ismini kontrol edin değilse klasör ismini Whatsapp Images yapın sonra galeridende albüm ismini Whatsapp Images olarak değiştirin. Benimde böyle bir sorunum olmuştu ama tam olarak hatırlamasamda dosya yöneticisi ve galeriden albüm isim değiştirirek...
  11. F

Rehber MI Note 3 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom Kurulumu

Başka bir twrp kurdum. Sonuç yine aynı. Delirecem. Dolby atmos kuruyorum twrp den oda kurulmuyor.
  12. F

zaten son kodu yazdığımda telefonda twrp açılıyor. İlk seferde sıkıntı yok. Sıkıntı usb bağlantısını kestikten sonra Ayrıca şu anda başka bir twrp kurarsam herhangi bir çakışma vs. gibi sorun olur mu ?
  13. F

Ben twrp kurduktan sonra, usb bağlantısını söküp güç tuşu + ses açma yapınca mi 3.0 recovery açılıyor. İşlemleri baştanda yapsam hep böyle. Sanırım twrp kuramadım (burdaki tüm işlemleri uyguladım.) bir türlü ama kurduktan sonrada usb bağlantısını sökmezsem güç tuşu+açma tuşundan girebiliyorum...
  14. F

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Telefona twrp kurulumu yaparken miui hesabını eklemeyi unutmuşum, yeniden denediğimde bu hatayı verdi. 1. defa yapamadığım içinmi böyle oldu yoksa başka bir sıkıntı mı var?
  15. F

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Bu olaylar hakkında fazla bilgim yok. Kurcalarkende bozmak istemiyorum. Ozaman önce twrp kurarım (sanırım buda rootsuz olmuyor, rootuda magisk ile yapmayı düşünüyorum.) sonra dolby denerim memnun kalırsam, rom değiştirmem global romdan memnunum şuan
Üst Alt