Frank06 kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Amazfit Verge Lite Adım Sayar Sorunu

Hocam bende yeni aldım yalnız bu adım saymıyor kolumu sayıyor kolumu hareket ettirmeden yürursem adım saymıyor kolumu sallarsam saymaya başlıyor
  2. F

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

herkese merhaba arkadaşlar.. bende 6x e geçiş çalışmalarına başladım yalnız 8. madde de belirtilen dosyayı telefona atamıyorum çünkü bilgisayarım klasöründe görünmüyor. nerede yanlış yapıyoruum acaba? acil cevap :/ 1588092677 bir de fastboot flash recovery twrp-3.3.1-0-wayne.img yazdığımda...
  3. F

Yardım Mi box s takılma sorunu

merhabalar hocam, bu üründen bende aldım bugün kurulumunu yaptım yalnız aynı sorun bende de var sanırım. Ürünü trendyol dan aldım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. internet hızım 16 mbit. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
  4. F

bl kilidini açtım hocam onda sıkıntı yok şimdi dosyayı tekrar indiriyorum bakalım... :( 1576572407 hocam tekrar indirdim yalnız sarı ile işaretledim, anlatılan resimde 5 kb ve sonu .bat uzantılı ama benim indirdiğim dosyada klasöre çıkarttığım zaman .bat kayboluyor sadece _all ile görünüyorve 4...
  5. F

herkese selam resim eklemiştim ama gelmedi sanırım.. booteader kilidini açtım ve flashlama işlemine geçtim kısa süre sonra " tür kitaplığı dll yükleme hatası verdi. tecrübe ve bilgilerinize ihtiyacım var. mesajım gitmedi sandım meğersem gitmiş neyse :) bootleader kilidini açtım ve flashlama...
  6. F

hocam bu hatayı verdi simdi ne yapacağım ben a 1576542813 masa üstüne gelmiş...
  7. F

Hocam geri dönüş için çok teşekkür ederim. Umarım ki de daha fazla sıkıntı yaşamdan kullanmaya devam edersiniz ki bende geçmeyi düşünüyordum şimdi telefonu geçecez diyip de formatlamış olduk bu sayede telefon biraz daha iyi hale gelmiş ister istemez ama ilerleyen zamanlarda geçeceğim inşallah...
  8. F

cevaplar için çok çok teşekkür ederim. Sizler gibi böyle bilgili ve yardımsever arkadaşlar olduğu sürece ben her türlü riske girerim burada :) bu arada 6x e geçmeden önce 1. sorum android 10 6x e gelir mi veya bizim manuel olarak mı yüklememiz gerekiyor geldiğinde?, 2. sorum geçen arkadaşlar...
  9. F

hocam açmıştım diye biliyorum ama siyah ekrandaki yazıları türkçeye çevirdiğimde oem kilitli diyordu. ama ben sizin söylediğiniz a, b, c komutlarını tek tek girip enter a bastım. kilidinin açıldığı siyaj ekranda ne diye yazacak hocam acaba? 1576367474 yada şuan oem boot leader kilidinin açık...
  10. F

hocam merhaba bir sorum olacak 6x e geçmeye çalışıyorum yalnız bir sorun var sanırım Click 2x ile açtığınız cmd ekranına "fastboot oem edl" yazınız Cihazın ekranı kararacaktır. bende cihazın ekranı kararmadı. cmd ekranında da " device is already locked" yazıyor ve nerdeyse mi flash...
  11. F

Rehber Xiaomi Mi A2'nin Bootloader Kilidini Açma

tabi bunun için sanırım stok rom nasıl kurulur onu öğrenmem lazım :) bu mi a2 daha doğrusu android one beni deli ediyor dostum bir daha android one alır mıyım almam... neymiş gereksiz uygulamalar yok diye daha stabil çalışacakmış da flan filan ... hiç alakası yok ? bundan önceki telefonum mi5...
  12. F

tamam hocam dediğinizi anladım yalnız bu durum garanti kapsamı dışına çıkarar mı cihazı? geri dönüşleriniz için çok teşekkürler hocam
  13. F

merhabalar bende 6x e geçmek istiyorum yalmız dediklerinizi yaptım ve telefonu bilgisayara bağladım. telefon üzerinden hangi seçeneği seçeceğim. dosya aktarımı mı? yani dosyaları nasıl yükleyecek onu yazmamışsınız hocam. teşekkürler
  14. F

Çözüldü telefon açılmıyor

Valla hocam şu ana kadar hala tık yok ilk günkü gibi kullanıyorum telefonu... bir de bu telefona zaten rom kurmuştum mıuı sitesinden mi5 rom u... hakan abi kim hocam bu arada mıuı 11 ile ne ilişkisi var ?
  15. F

Çözüldü telefon açılmıyor

Enes hocam söktüm temziledim tekrar taktım ama yine açılmıyor telefon :( telefon tramircisi işlemcisi gitmiş artık telefon çöp demişti işlemci kurtarılamıyor mu? 1569890280 ŞÖYLE BİR ŞEY OLDU TELEFONU SÖKTÜM TEKRAR TAKTIM VE DENEDİM AÇILMADI. şARJA TAKTIM TEKRAR DENEDİM YİNE AÇILMADI BENDE...
Üst Alt